Міський голова Олег Демченко взяв участь у засіданнях двох постійних депутатських комісій Первомайської міської ради

Міський голова Олег Демченко взяв участь у засіданнях двох постійних депутатських комісій Первомайської міської ради

Напередодні пленарного засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 31 серпня 2023 року, активно працюють постійні профільні комісії. З 23 по 28 серпня 2023 року року проходять засідання п`яти постійних профільних комісій, участь у яких беруть депутати, що входять до їх складу.

 Так, 28 серпня 2023 року міський голова Олег Демченко взяв участь у засіданнях двох постійних депутатських комісій Первомайської міської ради, а саме: з питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва під головуванням Євгена Дирдіна та з питань містобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельних відносин та планування територій під головуванням Євгена Вовненка.

Міський голова спільно з членами комісій вивчав питання, що будуть включені до порядку денного сесії. По деяким проектам рішень Олег Михайлович надавав депутатам уточнення та пояснював інформацію, що була розглянута на попередніх засіданнях профільних комісій.

Депутати розглянули в цілому 46 питань порядку денного, із них 5 додаткових, запланованих до затвердження на черговій сесії міської ради, що відбудеться 31 серпня поточного року:

- Про затвердження Порядку розроблення та моніторингу виконання місцевих цільових програм;

- Про затвердження положення про управління економіки апарату виконавчого комітету Первомайської міської ради;

- Про затвердження Положення про управління «Служба у справах дітей» Первомайської міської ради;

- Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах;

Розглядаючи питання про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.05.2022 року № 1, присутнім пояснили, що зміни стосуються надання можливостей управлінню соціального захисту облаштовувати «Алеї слави» на кладовищах Первомайської громади.

Більша частина рішень стосувалася врегулювання земельних питань та питань комунальної власності. Під час обговорення цих питань, одностайно було вирішено надати приміщення у селі Грушівка для проведення тренування дітей, а також дозволити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для проведення будівництва сучасної сімейної амбулаторії, що обслуговуватиме жителів мікрорайону «Скала».

По кожному із запропонованих проектів рішень депутати заслуховували присутніх на засіданні спеціалістів та працівників профільних управлінь. Тим самим, народні обранці отримували вичерпні відповіді на спірні питання та мали змогу уточнювати в ході засідання будь-яку інформацію пов’язану з порядком денним.

Присутні обговорили кожний із запропонованих проектів рішень і внесли свої зауваження та пропозиції. Усі вони будуть повторно розглянуті на Погоджувальній раді, де голови постійних комісій міської ради, очільники депутатських фракцій спільно переглянуть питання включені до порядку денного чергової сесії міської ради, і внесені зміни до них. Після чого, депутатський корпус на засіданні сесії винесе відповідні рішення по запропонованих проектах.