Міський голова Олег Демченко відвідав сім’ї внутрішньо переміщених осіб

Міський голова Олег Демченко відвідав сім’ї внутрішньо переміщених осіб

Того ж дня міський голова Олег Демченко відвідав сім’ї внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок українсько-російської війни і проживають у відділенні стаціонарного догляду Територіального центру соціального обслуговування міста Первомайська. Олег Михайлович привіз дітям корисні смаколики – апельсини, мандарини та яблука.

Під час свого візиту очільник громади поспілкувався з дорослими та дітьми, дізнавався про їх потреби, поцікавився навчанням, матеріальним забезпеченням та умовами проживання. Перевірив також на якій стадії знаходиться ремонтні роботи в харчоблоці відділення.

За результатом візиту, міський голова надав доручення відповідальним особам прискорити ремонтні роботи у харчоблоці та в найкоротший термін здійснити заходи щодо поліпшення умов перебування внутрішньо переміщених осіб у відділенні стаціонарного догляду. Олег Михайлович наголосив, що наша задача створити для переселенців та їх родин такі умови, щоб вони, не дивлячись на усі жахіття, які вже пережили, почували себе у безпеці і комфорті.