Міський голова Олег Демченко разом з начальником управління житлово-комунального господарства Олександром Лисим оглянув хід проведення ремонтних робіт дороги по вулиці Рожева.

Міський голова Олег Демченко разом з начальником управління житлово-комунального господарства Олександром Лисим оглянув хід проведення ремонтних робіт дороги по вулиці Рожева.

В Первомайській громаді за сприятливих погодних умов продовжуються роботи по грейдеруванню доріг, які не мають твердого покриття, з частковим їх підсипанням. А також здійснюється відновлення твердого асфальтного покриття громадських вулиць, шляхом проведення ямкових та капітальних ремонтів.

Так, 25 серпня 2023 року міський голова Олег Демченко разом з начальником управління житлово-комунального господарства Олександром Лисим оглянув хід проведення ремонтних робіт дороги по вулиці Рожева. Робітники підрядної фірми здійснюють оновлення дорожнього покриття поблизу зупинки громадського транспорту у бік мікрорайону «Котеджі». В процесі підготовки аварійних ділянок дороги до асфальтування, шляховики здійснили розчищення дорожнього полотна від бруду і сміття, провели обрізання і вивіз чагарників, що створювали додаткові перешкоди для безпечного пересування транспорту, а також обробили дорогу спеціальною емульсією. Не гаючи часу, підрядники проводять асфальтування під’їзних кишень до зупинки громадського транспорту та заздалегідь підготовлених ділянок по всій протяжності вулиці Рожева.

Міський голова спільно з робітниками підрядної фірми визначали місця для проведення додаткового ремонту. Очільник громади звернув увагу на здійснення саме якісного оновлення доріг та господарського підходу до виконання запланованих робіт. Адже від цього залежить гарантія довгої експлуатації дорожнього покриття і комфорту для пересування транспорту.

Нагадаємо, що в пріоритеті проведення робіт з ремонту дорожньо го покриття вулиць, де зосереджено найбільша кількість транспорту, курсують маршрути громадського транспорту, а також знаходяться соціально важливі об’єкти життєдіяльності громади і освітні заклади.