міський голова оглянув хід проведення ремонтних робіт покрівлі дитячого відділення КНП "Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня"

міський голова оглянув хід проведення ремонтних робіт покрівлі дитячого відділення КНП "Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня"

23 жовтня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з начальником відділу надзвичайних ситуацій Павлом Мамотенко оглянув проведення ремонтних робіт покрівлі дитячого відділення КНП "Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня". Поспілкувався з підрядниками, ознайомився з якістю матеріалів, що використали при проведенні реконструкції даху. 
Очільник Первомайської громади безпосередньо завітав на дах будівлі. Він оглянув об’єми виконаної роботи, дізнався про особливості утеплення покрівлі. Адже це дасть змогу дотримуватися відповідного температурного режиму в медичних палатах, а не витрачати тепло на опалювання вулиці. В свою чергу, це комфорт та безпека юних пацієнтів лікарні та їх батьків. 
Підрядною фірмою було зроблено не лише реконструкцію даху, було встановлено нові двері та оглядові віконця, змонтований новий армований пояс, який підвищує стійкість конструкції до будь-яких навантажень. Окрім цього, сформована нова зливна система, що унеможливлює затікання на даху дитячого відділення КНП "Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня". 
За словами підрядника, роботи по реконструкції покрівлі знаходять на фінальному етапі. Поки на дворі погода дозволяє, за декілька днів все заплановане буде завершене. Також буде діяти гарантія на виконані роботи.
Розвиток медичної сфери, матеріально-технічне забезпечення, надання вчасних лікарських послуг і найголовніше їх доступність – це один із головних напрямків для налагодження нормальної життєдіяльності мешканців Первомайської громади. З боку міської влади здійснюються усі можливі дії, аби допомогти лікарям покращити свою роботу з пацієнтами, а городянам створити комфортні умови для перебування в мед закладах громади.