Конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце»

Конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце»

За традицією щороку, до Дня захисту дітей, в місті Первомайську проходить конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце». Цього річ, через впровадження в країні карантину, проведення конкурсу приурочили до Дня міста.

Два дні змагалися солісти, вокальні ансамблі, читці, танцювальні колективи та окремі танцюристи. Цього року конкурс зібрав понад 200 учасників – талановитих дітей та молодь з міста Первомайська та Первомайського району.

19 вересня – на День міста відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу, під час якої міський голова Людмила Дромашко привітала та вручила всім дітям подарунки, а переможцям дипломи за зайняті місця. Людмила Григорівна подякувала всім учасникам, батькам та викладачам за участь в конкурсі, побажала учасникам нових звершень та рясних перемог, а конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце» - нових відкриттів.

До привітань долучився і Архієпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, вітаючи присутніх з Днем міста він побажав всім злагоди, миру та любові у серцях.

Не залишились святкового дня без уваги і татусі малюків, що народилися 19 вересня 2020 року – в День міста. Людмила Григорівна привітала щасливих татусів з поповненням у родинах і вручила подарунки для новонароджених дітей.