До читачів міста надійшов черговий номер місцевої газети „Прибузький вісник”, у якій розміщено матеріали з приводу підтримання питання встановлення межі земель міста і району

До читачів міста надійшов черговий номер місцевої газети „Прибузький вісник”, у якій розміщено два матеріали: перший за підписом секретаря міському КПУ Є.Славнікова до депутатів Первомайської районної ради та Грушевської сільської ради з приводу підтримання питання встановлення межі земель міста і району, другий – відповідь голови облдержадміністрації О.Садикова Євгену Славнікову з цього ж питання у якому , зокрема, йдеться: „...направлення матеріалів щодо встановлення межі міста Первомайська до Верховної Ради України можливе лише після погодження проекту встановлення межі на місці. .....На даний час проводиться робота по встановленню межі міським головою разом з керівниками райради і райдержадміністрації та з уточнення пропозицій різних сторін...”

Слід підкреслити, що спроби допомогти міській владі у встановленні межі міста є результатом рішення політичної ради організацій політичних партій міста від 19 червня 2006 року, де було запропоновано комплекс заходів у цьому напрямку від усіх членів політичної ради. За інформацією міської організації Народний Союз Наша Україна матеріали названого характеру направлено до групи депутатів Верховної Ради з проханням теж допомогти у вирішенні цього питання.

Довідка: зазначене питання є одним з найважливіших у налагодженні і розбудові життєдіяльності міста, тому воно постійно знаходиться на контролі особисто у міського голови. Так, наприклад, 03.08.06 року міський голова І.Сичова разом з начальниками управлінь архітектури та містобудування С.Мещеряковим та земельних ресурсів І.Люткевичем зустрілися у м. Києві зі спеціалістами Дніпробуду, де велася предметна розмова щодо вирішення зазначених вище питань.