8 вересня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено перелік питань, що стосувалися життєдіяльності  міської територіальної громади  та її жителів.

8 вересня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено перелік питань, що стосувалися життєдіяльності  міської територіальної громади  та її жителів.

8 вересня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Первомайської міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено перелік питань, що стосувалися життєдіяльності  міської територіальної громади  та її жителів.

Одним із розглянутих питань засідання було «Про хід підготовки до опалювального періоду на 2023 – 2024 роки». Так, начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Лисий проінформував членів виконкому, що з квітня 2023 року розпочалася комплексна підготовка по всіх галузях та житловому фонду Первомайської міської громади, щодо сталого проведення осінньо-зимового та опалювального періодів. Так, усі роботи  відбуваються за графіком та наближаються до завершальної стадії,  по мірі виконання запланованих ремонтних робіт. Будинки отримують паспорти готовності.  В залежності надходжень заявок від населення здійснюється перевірка електромереж, щитових, проводяться косметичні ремонти, заміна вікон і перевірка водопровідних мереж, засувок. Продовжуються ремонтні роботи й із дорожнього покриття, наразі зроблено 70 % від запланованого плану . Також створений запас паливно-мастильних матеріалів, посипкового матеріалу, що складає 1200 тон. Уся техніка  підготовлена, договір з підрядною організацією заключений. Що стосується освітніх, медичних закладів, усі роботи підходять до завершального етапу. Проведена  промивка системи теплопостачання, заключні договори на придбання пілетів , та  на електропостачання.       

Начальник освіти Світлана Ткачук зазначила,  що  на балансі управління освіти перебуває 42 навчальних заклади з них 18 шкіл, 19 дошкільних закладів та 4 позашкільні.  Усі заклади освіти, що мають укриття та розпочали навчання з 1 вересня, обладнані тривожною кнопкою.   Наразі  укладаються договори щодо закупівлі газу та встановлення резервного живлення.

  В свою чергу Олег Демченко зазначив про процес переходу закладів бюджетної сфери на ще один вид альтернативного опалення - твердопаливні котли. Зараз проходить процес підключення 17 модульних котелень, які були встановлені на території навчально-виховних закладів за сприяння Міжнародної організації міграції.

    Окрім цього, начальник управління ЖКГ повідомив присутнім про початок осіннього місячника благоустрою і санітарного очищення території Первомайської громади, що триватиме з 25 вересня по 25 жовтня 2023 року. Планується залучення якомога більшої кількості суб’єктів господарювання, підприємців і мешканців громади до приведення території громади в охайний, чистий і привабливий вигляд. Основні роботи будуть здійснені по ліквідації бруду, сміття та опалого листя з території вулиць, а також вчасне вивезення відходів.

     Обговорили питання  й «Про щорічний конкурс присвячений дню міста Первомайська - «Чисте місто» ». До міської ради надійшла численна кількість заявок та світлин для участі у конкурсі. Де представники  комісії оглянули кожну територію заявників та  визначила переможців  кожної із номінацій. Також внесли додаткову кандидатуру Андрія Чередніченко, щодо нагородження почесними грамотами виконавчого комітету Первомайської міської ради в намінації : «Активний мешканець, у відновлені благоустрою».

Під час засідання виконавчого комітету розглядались також і інші питання:

  • Про стан фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства «Первомайська центральна районна лікарня», комунального некомерційного підприємства  «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» та комунального підприємства «Первомайський  міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Первомайської міської ради за січень-червень 2023 року.

-  Про продовження договору найму житлового приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам у Первомайській міській територіальній громаді.

 

-Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету  від 11.08.2023 року № 415 «Про взяття внутрішньо переміщених осіб на облік  громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання».

А такожна ім’я міського головинадійшло клопотання від голови Правління Миколаївської обласної громадськоїорганізації «Миколаївське обласне єврейське національно-культурне товариство»про нагородження грамотою виконавчого комітету Первомайської міської ради, голову Первомайської єврейської релігійної громади «Хабад»Михайла Леонідовича ШЕФКІНА.

Розглядалися й інші питання порядку денного, що стосуються надання статусу дитини-сироти, про вибуття з прийомної родини, надання дозволів на дарування житла дітям. Варто зазначити, що рішення були прийняті одноголосно.

Наостанок очільник громади  побажав усім присутнім гарного та плідного дня .