7 вересня 2023 року у Первомайській міській територіальній громаді, у форматі чаювання, відбулася зустріч із сім’ями загиблих учасників АТО/ООС та загиблих у бойових діях проти  окупаційних військ російської федерації.

7 вересня 2023 року у Первомайській міській територіальній громаді, у форматі чаювання, відбулася зустріч із сім’ями загиблих учасників АТО/ООС та загиблих у бойових діях проти  окупаційних військ російської федерації.

7 вересня 2023 року у Первомайській міській територіальній громаді, у форматі чаювання, відбулася зустріч із сім’ями загиблих учасників АТО/ООС та загиблих у бойових діях проти  окупаційних військ російської федерації. З рідними захисників зустрілися представники місцевої влади – Міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко, начальник управління соціального захисту населення Ольга Колесніченко, голова центру соціальної служби Лариса Крижанівська, практичний психолог центру соціальної служби  Вікторія Бризенко та заступник головного лікаря ПМ ЦПМД В’ячеслав Письменюк.
 На початку заходу усі присутні хвилиною мовчання вшанували захисників і захисниць, що полягли внаслідок російської агресії. Адже пам'ять про рідну людину назавжди закарбовується у наших серцях. 
Після чого, до сімей загиблих звернувся міський голова Олег Демченко, виказавши подяку батькам за виховання синів і дочок, чий подвиг назавжди буде вписаний в історію громади та країни. А також, подякував жінкам, які допомагали своїм чоловікам бути мужніми та надихали їх. Та зазначив, що усі присутні можуть розраховувати на підтримку і звертатись у разі виявлення нагальних проблем та потреб, що зараз постають перед родинами. 
Згодом до слова була запрошена голова центру соціальної служби Лариса Крижанівська, яка виказала шану загиблим та їх сімей і розповіла про існування центру соціально-психологічної і фізіо-терапевтичної допомоги особам, що потерпіли від збройних конфліктів, внутрішньо переміщеним особам, та членам сімей учасників бойових дій. Описала основні напрями роботи центру та лікарів реабілітологів. Також перед членами сімей загиблих та безвісти зниклих виступили психологи і медики із закликом прийняти свій стан розпачу з пропозицією допомогти їм в цьому, аби пережити біль втрати і розчарування. 
 У ході чаювання Ольга Колесніченко, начальник управління соціального захисту населення розповіла про вагоме значення новоствореної групи для родин, рідних, близьких та дітей загиблих захисників у Viber. За допомогою даної групи, є змога реагувати на нагальні потреби, такі як: питання щодо оздоровлення, навчання, фінансової чи продовольчої допомоги, значно швидше аніж іншими шляхами комунікації. 
Окрім цього слово надали усім бажаючим висловитись. Таким чином серед присутніх є багато матерів та жінок, що займаються допомогою військовослужбовцям, героям, захисникам України, що зараз знаходяться на фронті. За словами жінок, материнське серце, що стратила сина чи дочку, ніколи не буде спокійне. Але вони знайшли в собі сили і зараз приймають активну участь у волонтерстві, виховують онуків та вкладають усю душу в досягнення найголовнішої і найбажанішої мети – Перемоги України та повернення усіх живих синів, дочок, татусів та матерів до свої родин.

Присутні мали змогу виступити, задати свої питання представникам влади громади та працівникам профільного управління. Так, багато хто виходив до мікрофона з словами подяки владі міста, а також особисто Олегу Демченко за увагу приділену розвитку та благоустрою громади. Особливо допомозі в облаштуванні могил загиблих військових, Алеям слави на міський кладовищах та встановленні пам’ятних плит.
 У ході зустрічі кожен мав можливість особисто поспілкуватись не лише одне з одним, а й з Олегом Демченко, його заступником та начальником управління соціального захисту. Задати особисті питання, аби вирішити нагальні проблеми. 
Наостанок начальниця управління соціального захисту Ольга Колесніченко запропонувала присутнім брати активну учать в суспільно-громадському житті громади, гуртуватися між собою, підтримувати одне одного і не забувати, що влада  громади завжди готова прийти на допомогу. Також усіх присутніх очікували спеціально підготовлені продуктові набори, які вони могли отримати по закінченні зустрічі.