6 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко провів виїзний особистий прийом громадян за адресою вул. Кришталева.

6 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко провів виїзний особистий прийом громадян за адресою вул. Кришталева.

6 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко провів виїзний особистий прийом громадян за адресою вул. Кришталева. До очільника громади мали змогу звернутись мешканці квартальних комітетів №63 та №53.

На зустріч зібралось чимало людей, усі вони прийшли для обговорення однієї із нагальних для мікрорайону проблем – це стан доріг з нетвердим покриттям. Зазначимо, що нещодавно тут проводились роботи по грейдеруванню та тепер  мешканці просять ще приділити увагу підсипці та формуванні системи водовідводу від житлових будинків. Адже під час зливи вони потерпають, а так як більшість вже в поважному віці можливості самотужки вирішити це питання не мають змоги.

 Міський голова Олег Демченко запросив також на зустріч директора ФОП «Саакян», аби не відкладати в «довгий ящик» дорожні питання і надати оперативну допомогу мешканцям. Вони оглянули проблемні ділянки доріг вулиць, що вказали місцеві жителі, головою квартального комітету буде створено список, який в подальшому відпрацюють шляховики.

 Окрім цього, жителів мікрорайону хвилювали також наступні питання: дотримання правил добросусідства; благоустрій прибудинкових територій; вуличне освітлення; отримання субсидій, пільгове перевезення міським транспортом, стан газової мережі в мікрорайоні та поблизу житлових будинків.

 Обговорювали також проблему утворення стихійних сміттєзвалищ, особливо на подвір’ях будинків, де ніхто не проживає. Питання благоустрою території дитячого майданчика, що знаходиться в мікрорайоні також потребує уваги з боку влади громади. Місцеві самотужки підтримують його у належному стані, але потреба в допомозі завжди актуальна.

Після колективних звернень та обговорень, до міського голови люди почали звертатись одноосібно. Олег Михайлович надав роз’яснення з усіх питань, що порушувалися громадянами.

Усі питання, з якими зверталися жителі мікрорайону до міського голови, взяті під контроль. За результатами прийому Олег Михайлович надав доручення відповідальним особам для відпрацювання порушених питань у межах повноважень органів місцевого самоврядування.