6 квітня 2022 року в Первомайській громаді триває двомісячник благоустрою

6 квітня 2022 року в Первомайській громаді триває двомісячник благоустрою

6 квітня 2022 року в Первомайській громаді триває двомісячник благоустрою. Прибирання територій та здійснення робіт з благоустрою проводять у різних мікрорайонах міста.

 У Первомайську до прибирання громади залучають усіх: комунальні служби, голів ОСББ і квартальних комітетів, керівників установ, підприємців, а також управління виконавчої влади.

Так, управління освіти взялося за очищення від бруду, опалого листя та сміття вулиці та дороги, що ведуть до головного входу заводу Фрегат, а також частину проїжджої частини вулиці Корабельна. 

Колектив Первомайської ДЮСШ ім..Тофана В.В. взялися за прибирання Молодіжного парку, а комунальні служби продовжують плановий благоустрій центральних та проїжджих вулиць міста.

Кожного дня до прибирання території громади долучається все більше людей.

Проводиться кронування дерев, аби надати їм естетичного вигляду та вберегти лінії електропередач від можливих аварійних ситуацій. Крім того, організовано вивіз сміття, зрізаних гілок і чагарників. 

Міська влада запрошує кожного прийняти участь у двомісячнику з весняного прибирання нашого населеного пункту. Провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, автомобільних доріг та вулиць, навести лад на територіях прилеглих садиб, вулицях, господарських територіях.

 Адже чистота громади – справа спільна для всіх і кожного!