5 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко і начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій Павлом Мамотенко провели зустріч із мешканцями вулиці Шкільна, у селищі Підгородна. Обговорювали питання дозво

5 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко і начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій Павлом Мамотенко провели зустріч із мешканцями вулиці Шкільна, у селищі Підгородна. Обговорювали питання дозво

 5 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко і начальником відділу з питань надзвичайних ситуацій Павлом Мамотенко провели зустріч із мешканцями вулиці Шкільна, у селищі Підгородна. Обговорювали питання дозволу використання підвального приміщення багатоквартирного будинку для вихованців місцевого дитячого садочка.

Нагадаємо, що однією з умов для відвідування здобувачів освіти навчально-виховних закладів є наявність найпростішого укриття. І там, де при будівництві не було враховано створення укриття, міська влада розглядає можливість використання підвальних приміщень будівель, що знаходяться в пішій доступності. Саме тому дане сховище обрано найбезпечнішим варіантом, адже воно знаходиться в безпосередній близькості і вихованці та вихователі зможуть з легкістю дістатись до нього.

  Після жвавого обговорення та пояснень, усі мешканці будинку згодились та надали дозвіл на використання приміщення навчально-виховним закладом. Це означає, що після завершення усіх необхідних процедур по облаштуванню та проведенню ремонту, а також отримання дозволу від Первомайської військової адміністрації і ДСНС, воно стане надійним сховищем для вихованців дитсадка. Завдяки найпростішого укриття та створенню відповідних безпечних умов перебування у ньому для малечі, садочок зможе функціонувати у звичному режимі, а діти зможу отримувати приємні враження від спілкування з однолітками та вихователями.        

 Для влади громади залишається пріоритетним завданням створення безпечних умов для здійснення освітнього процесу в очному форматі в навчальному 2023-2024 році. Тому для цього вишукуються усі можливі варіанти та докладається максимум зусиль, аби навчальні заклади в найкоротший термін перейшли до очного формату роботи з малечею. Від цього залежить їх соціалізація та отримання якісної освіти.

Поступово на зустріч з очільником громади Олегом Демченко підходили й інші селищні жителі. Вони цікавились обговорюваною  темою, запитували про особисті та територіальні нагальні проблеми, а також виразили подяку меру за плідну роботу з благоустрою громади.