5 вересня 2023 року очільник громади Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко  перевірив хід виконання ремонтних робіт в найпростішому укриті гімназії №10.

5 вересня 2023 року очільник громади Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко  перевірив хід виконання ремонтних робіт в найпростішому укриті гімназії №10.

5 вересня 2023 року очільник громади Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко  перевірив хід виконання ремонтних робіт в найпростішому укриті гімназії №10. Роботи знаходяться на завершальному етапі. Вже здійснено облаштування додаткового виходу з укриття. Ремонтники облаштували територію навколо входу до сховища та сам вхід, враховуючи штукатурні та малярні роботи. Наразі завершується процес встановлення необхідних мереж, вирівнювання стін та підлоги, проводиться укладання кахельної підлоги.

Олег Михайлович поспілкувався з підрядниками, дізнався про подальший хід ремонту, етапи його проведення та орієнтовний час завершення всіх запланованих робіт. Адже в приміщенні повинна бути передбачена вентиляція, електропостачання, створено місця для справляння природніх потреб та все необхідне для тимчасового перебування, навчання та виховання дітей.

Також на території навчального закладу проводиться демонтаж старої аварійної будівлі майстерні. Довгий час аварійна будівля несла в собі загрозу для здобувачів освіти в закладі та техпрацівників. Відтепер завдяки працівникам КП «Комун сервіс» вдалося демонтувати її. В подальшому територія, де знаходилась майстерня буде розчищена та використовуватиметься навчальним закладом для створення додаткового корисного простору перебування учнів та здобуття освіти.

Очільник громади Олег Демченко провів огляд ремонту та формування укриття в Кінецьпільській гімназії. Тут проводиться встановлення необхідних мереж, вирівнювання стін та підлоги, малярні роботи та роботи по штукатурці. Окрім цього, працівники підрядної фірми охопили більшу територію підвального приміщення та проводять його облаштування у відповідності до вимог управління ДСНС в Миколаївській області. Тим самим вдасться збільшити потужність сховища і дати можливість навчатись в очному форматі не лише учням гімназії, а й вихованцям місцевого дитячого садочка.

Нагадаємо, що в середині серпня місяця міський голова під час свого візиту наголосив на необхідності облаштування території гімназії, зокрема двору та входу в укриття.

Без зволікань працівники ФОП «Саакян» провели відповідні ремонтно-асфальтні роботи. Сформували систему водовідведення, тим самим ліквідували можливість підтоплення стін навчального закладу та затоплення підвального приміщення, що використовуватиметься як укриття.

За переконанням міського голови Олега Демченка навчальний рік 2023-2024 має проходити в звичному режимі, малеча повинна відвідувати дитячі садки, учні школи. Тому робиться усе необхідне для того, аби дітки могли не тільки перечекати повітряну тривогу, а ще продовжити чи обідній сон, чи заняття. Завдання міської влади – це створити безпечні умови для виховання і навчання дітей в освітніх закладах громади. Адже попри війну та особливі умови воєнного стану, життя в Первомайській громаді не стоїть на місці. І першочергове завдання для усіх ланок влади – це забезпечити комфортні і безпечні умови для проживання, навчання та відпочинку мешканців громади.