3 січня 2024 року, у Первомайській міській територіальній громаді, відбулася зустріч із сім’ями загиблих у бойових діях проти  окупаційних військ російської федерації

3 січня 2024 року, у Первомайській міській територіальній громаді, відбулася зустріч із сім’ями загиблих у бойових діях проти  окупаційних військ російської федерації

3 січня 2024 року, у Первомайській міській територіальній громаді, відбулася зустріч із сім’ями загиблих у бойових діях проти  окупаційних військ російської федерації. З рідними захисників зустрілися очільник громади Олег Демченко, спільно із виконуючою обов’язки начальника управління соціального захисту населення Ольгою Поліщук, заступником начальника житилово-комунального господарства Тетяною Троян та директором КП «Комунсервіс» Сергієм Музикою.  

На початку, очільник Первомайської громади привітав усіх присутніх із Різдвяно-новорічними святами, побажавши благополуччя, взаєморозуміння, злагоди, а найголовніше миру і такої довгоочікуваної Перемоги. Після чого перейшли безпосередньо до розгляду нагальних питань, та шляхів їх вирішення.  

Говороли про актуальне - облаштування «Алеї слави» в пам'ять загиблих воїнів, які відважно боронили нашу рідну неньку Україну. Кожен мав можливість висловитись та надати свої варіанти, щодо встановлення Стели із іменами та фото загиблих Героїв. Серед рідних та близьких, була озвучена також ідея щодо створення однієї «Алеї Слави» у центрі міста, замість трьох, які наразі планується облаштувати на кладовищах.

Варто зазначити, що облаштування «Алей слави» на території Первомайської громади в черговий раз показує, що первомайці вшановують пам'ять тих, завдяки кому ми сьогодні маємо право будувати плани та втілювати їх в життя.  Адже наші захисники та захисниці - справжні патріоти, не чекаючи винагород, а за покликом серця стали на захист рідної землі.

Також обговорили питання надання компенсації на встановлення пам’ятних плит на могилах загиблих, виплат родинам, що заплановані на 2024 рік у програмі « Громада де зручно всім». Дискусії тривали досить довгий час, багато було вислухано пропозицій, зауважень та ідей, щодо подальшої роботи з сім’ями полеглих Героїв.

Загалом зустріч пройшла інформативно. Усіх присутні на зустрічі отримали можливість заслухати конструктивні відповіді, на питання що їх цікавили, від спеціалістів, а також особисто від Олега Михайловича.