30 червня 2021 року відбулась 15  позачергова  сесія  міської  ради  VIII скликання

30 червня 2021 року відбулась 15  позачергова  сесія  міської  ради  VIII скликання

30 червня 2021 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулась 15  позачергова  сесія  міської  ради  VIII скликання, дотримуючись послідовної принципової позиції по підтримці та розвитку підприємництва в Первомайській громаді, Олег Михайлович вніс на розгляд депутатів пропозиції до проєкту рішення щодо встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на всій території громади, депутати підтримали даний проект рішення більшістю голосів.

Заступник начальника Первомайського районного відділу поліції ГУНП Миколаївської обл. Олександр Нетреба доповів що керівництво Первомайського районного відділу поліції приймає активну участь у впровадженні нових стандартів діяльності поліцейських та реформи органів внутрішніх справ. Національна поліція проходить процес трансформації із каральних органів у сервісну службу європейського зразка. Правоохоронець докладно доповів присутнім  про систему контролю «Custody Records», яка при впровадженні захистить затриманих від неправомірних дій поліцейських, а також убезпечить самих правоохоронців від безпідставних звинувачень та є надійним інструментом з дотримання конституційних прав громадян Первомайської громади. Депутати більшістю голосів підтримали  проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 25.02.2021 року № 5 «Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян Первомайської міської територіальної громади на 2021 рік».

Також в ході позачергової сесії  депутати прийняли наступні рішення:

про затвердження положень про відділ  містобудування та архітектури виконавчого комітету Первомайської міської ради  та управління комунальної власності та земельних відносин Первомайської міської ради;

про затвердження Меморандуму про політику реалізації проєкту «Будівництво і введення в експлуатацію комплексу з утилізації твердих побутових відходів».