2 вересня 2023 року відбувся дружній турнір серед ветеранів футболу у мальовничому куточку Первомайської громади – селі Грушівка.

2 вересня 2023 року відбувся дружній турнір серед ветеранів футболу у мальовничому куточку Первомайської громади – селі Грушівка. На місцевому стадіоні зібралось чимало глядачів та фанатів футболу. В  змаганнях взяли участь команди ветеранів «Миколаївка» (Одеська область), «Первомайськ» та команда ветеранів Збройних сил України (Київ).
Турнір розпочався вшануванням пам'яті хвилиною мовчання за загиблими на війні та виконанням Гімну України.
  На урочисте відкриття змагань завітав міський голова Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, староста села Грушівка Олександр Бадера та начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Євген Романов.
  Міський голова Олег Демченко привітав учасників змагань з початком турніру, побажав надалі здобувати лише найвищі нагороди, подякував Збройним Силам України за можливість проводити змагання на території нашої громади.
  Учасників змагань також привітав перший заступник Дмитро Малішевський та староста села Олександр Бадера.
 В рамках урочистого відкриття міський голова нагородив капітана команди ветеранів Збройних сил України  грамотою за вагомий вклад в розвиток ветеранського футболу Олександра Вьюника, який подякував міській владі і особисто міському голові за організацію проведення турніру.
        В свою чергу голова асоціації футболу міста Первомайська Микола Флакей нагородив міського голову грамотою за підтримку спортивного життя в громаді. А також нагородив медаллю від Асоціації футболу Миколаївської області.
  Після урочистостей учасники турніру перейшли до розіграшу «Кубку друзів». Головними атрибутами змагання традиційно стали тепле спілкування, бойовий  настрій і, безперечно, стадіон з глядачами в усій його красі – з бурхливими емоціями та безкомпромісною боротьбою!
За результатами змагань команда ветеранів «Миколаївка» посіла ІІІ місце, команда ветеранів Збройних сил України посіла ІІ місце, Кубок завоювала команда ветеранів «Первомайськ». По закінченні змагань команди переможці та призери були нагороджені кубками та медалями від організаторів дружнього турніру Асоціації футболу міста Первомайська.