2 вересня 2023 року в центральному міському парку “Дружби народів” відбувся благодійний концерт, на підтримку ЗСУ, за участі артистів з Миколаєва.

  2 вересня 2023 року в центральному міському парку “Дружби народів” відбувся благодійний концерт, на підтримку ЗСУ, за участі артистів з Миколаєва.

 2 вересня 2023 року в центральному міському парку “Дружби народів” відбувся благодійний концерт, на підтримку ЗСУ, за участі артистів з Миколаєва. Організатором акції виступив Благодійний фонд “Welcome to Ukraine”.

     Благодійники від початку війни займаються евакуацією та наданням гуманітарної допомоги мирному населенню, яке щодня зазнає обстрілів супротивника. На початку благодійного концерту, директор фонду Ростислав Перев’язко подякував міському голові Олегу Демченко за оновлений парк, який їм дуже сподобався та за надання можливості проведення заходу у місті Первомайськ. Він зазначив, що  під час війни потрібно допомагати волонтерам, адже від цього залежить наша перемога та не забувати, що в країні війна і наші воїни потребують донатів. Окрім цього, він наголосив на тому, що важливо залучати якомога більше людей до організації культурних заходів, що мають на меті підняття української національності.

   На концерті був присутній міський голова Олег Демченко, який також долучився до збору коштів для Збройних Сил України. Очільник Первомайської громади привітав усіх присутніх побажав незламності духу, перемоги та Божого благословення. 

Окрім цього, Олег Михайлович мав змогу поспілкуватися з директором Благодійного Фонду та журналістами з Миколаєва. Обговорили безпекову ситуацію в країні, зокрема в Миколаївській області, проведення культурно-масових заходів та організації дозвілля в умовах війни.  

Під час концерту, відвідувачі мали змогу насолодитися виконанням програми від артистів - волонтерів, що подорожують прифронтовими містами і селами Миколаївської та Херсонської областей, підтримуючи бойовий дух населення. Присутні на заході  активно долучалися до збору коштів на допомогу військовим, а також насолоджувались прогулянкою оновленим центральним парком.