2 лютого 2022 року у Первомайську по вулиці Одеській розпочали аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття

2 лютого 2022 року у Первомайську по вулиці Одеській розпочали аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття

2 лютого 2022 року у Первомайську по вулиці Одеській розпочали аварійний ямковий ремонт дорожнього покриття. Як повідомляють в управлінні житлово-комунального господарства міської ради, цей ремонт проводиться  для того щоб не допустити подальшої руйнації дорожнього полотна. Це дасть можливість дорозі протриматися до запланованого поточного ремонту.

Оглянути стан проведення та перевірити якість виконаних робіт на місці, приїхав міський голова Олег Демченко. Він поспілкувався з робітниками, а також на власні очі побачив, як саме проводиться ямковий ремонт вулиці Одеської. Відрізок, що підлягає ямковому ремонту сягає від магазину АТБ, що знаходиться в мікрорайоні Коротченко, до залізничного шляхопроводу в центрі міста. Поки дозволяють погодні умови на ділянці працює техніка, працівники намагаються ліквідують аварійні участки якнайшвидше, аби забезпечити водіям комфортне пересування вулицею.

Одеська одна з головних вулиць у місті, вона найбільш завантажена транспортом: автомобілі, рейсові автобуси, великогабаритний транспорт. Тому щоб не створювати незручності для водіїв, робітники поки латають ямки з одного боку, після чого  перейдуть до іншого.

Якщо погодні умови дозволять, то в подальшому такий аварійний ямковий ремонт доріг планують провести і на інших вулицях, що потребують цього.