29 серпня 2023 року в приміщенні Виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулась прес-конференція

29 серпня 2023 року в приміщенні Виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулась прес-конференція

29 серпня 2023 року в приміщенні Виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулась прес-конференція, темою якої була «Підготовка до нового навчального року 2023-2024 рр. в умовах військового стану. Облаштування укриттів та сховищ на території Первомайської міської територіальної громади.» 
Участь в конференції взяли міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Павло Мамотенко, очільниця управління освіти Світлана Ткачук та представники місцевих ЗМІ. 
У межах конференції порушили низку актуальних тем, пов’язаних з початком нового навчального року.
За баченням Міністерства освіти та науки України – навчання в новому освітньому році має відбуватися офлайн. Виняток становлять лиш окуповані міста та території..
Під час конференції говорили про виклики, які можуть виникнути у новому навчальному році під час очного навчання: стан укриттів у навчальних закладах громади та житловому фонді, структурі та формі проведення освітнього процесу, готовність до можливої енергетичної кризи. Окремо проговорили заходи з покращення якості надання послуг для дітей з особливими освітніми потребами та розвитку інклюзії.
Як зазначив міський голова Олег Демченко, безпека дітей – це пріоритет. Наразі в закладах освіти тривають ремонтні роботи та роботи по облаштуванню сховищ. Якщо для учасників освітнього процесу не вистачатиме місць в укриттях, їх орендуватимуть у підприємствах, організаціях та установах, що знаходяться поруч. Окрім цього очільник Первомайської громади подякував Збройним силам України, які боронять нашу землю і завдяки яким наші діти можуть повернутися до навчання в офлайн форматі. Зі свого боку влада робить усе можливе, щоб забезпечити належні та безпечні умови для навчання наших дітей.