29 серпня 2023 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання Погоджувальної ради.

29 серпня 2023 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання Погоджувальної ради.

29 серпня 2023 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось засідання Погоджувальної ради. Голови постійних комісій міської ради, очільники депутатських фракцій спільно розглянули питання включені до порядку денного чергової сесії міської ради, що відбудеться 31 серпня 2023 року.
На розгляд членів ради було представлено 47 питань з них 6 додаткових.  Одне з додаткових питань стосувалось внесення змін до Програми енергоефективності та придбання технічного оснащення ТОВ «Комунсервіс тепло», встановленого в комунальних закладах та закладах освіти громади. В минулому кошти сплачувались ТОВ «Комунсервіс тепло» за надані послуги, якщо питання отримає підтримку серед більшості депутатів це дасть можливість забезпечити додатковим видом альтернативного опалення ці заклади, тим самим в подальшому будуть зменшені навантаження на бюджет в оплаті комунальних послуг.
З внесеними рекомендаціями від усіх постійних профільних комісій, засідання яких проходили у період з 23 по 28 серпня 2023 року. Більша частина з представлених на розгляд учасників засідання рішень, стосується врегулювання земельних питань. Загалом усі питання, пропозиції, зауваження та рекомендації були розглянуті і затверджені членами Погоджувальної ради до винесення на розгляд сесії Первомайської міської ради.