29 серпня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду

29 серпня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду

29 серпня 2023 року міський голова Олег Демченко провів апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділу апарату виконавчого комітету міської ради.
На початку засідання працівники управління фінансів виступили з доповіддю, щодо надходжень до бюджету Первомайської міської територіальної громади. Учасники засідання були ознайомлені з основними джерелами доходів та витрат, що здійснювались за звітній період і оплату основних захищених статей. Станом на 29 серпня планові показники по наповнюваності бюджету громади перевиконано на 4.9%, а також відсутня кредиторська заборгованість. Також за планом УДКСУ у Первомайському районі проведено перерахування реверсної дотації до державного бюджету.
Під час розгляду фінансових питань, Олег Демченко наголосив на тому, що наразі в громаді є декілька пріоритетних напрямків для фінансування. Це початок нового навчального року в офлайн форматі, облаштування укриттів в освітніх, соціальних закладах та житловому фонді, а також підготовка до осінньо-зимового періоду. Саме це зараз потребує уваги з боку усіх ланок влади.
У ході наради присутні дізнались про організаційну роботу управління житлово-комунального господарства міської ради по нанесенню дорожньої розмітки до початку 2023-2024 навчального року. За рахунок бюджету Первомайської міської територіальної громади придбана розміточна машина, яка передана на баланс комунального підприємства «Житло Плюс». Нанесення горизонтальної та вертикальної розміток розпочате. Виконана вертикальна розмітка на відбійниках мостів через річки Південний Буг та Синюха. Всього планується нанести 25 кілометрів роздільної полоси на 24 вулицях та 1867м2 «зебри» на 91 пішохідному переході на нерегульованих перехрестях та 66 м2 стоп – ліній на регульованих перехрестях. Всі роботи по розмітці планується завершити до Дня міста, а біля навчальних закладів – до 01 вересня 2023 року. Начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Лисий зазначив, що об’єм робіт по нанесенню розмітки збільшився у порівнянні з минулими роками. Адже багато доріг, на які раніше вона не наносилась, були відремонтовані і тепер їх потрібно привести до відповідності дорожньою розміткою.  
Під час наради присутні заслухали інформацію, щодо проведення організаційної роботу щодо створення ветеранського центру в Первомайській міській територіальній громаді.  Таким чином, рішенням сесії Первомайської міської ради було прийнято рішення щодо організації роботи ветеранського центру. Він забезпечуватиме створення сприятливих умов для реінтеграції ветеранів та членів їхніх сімей у суспільне життя за допомогою розвитку професійних навичок, перекваліфікації, сприяння зайнятості ветеранів та підготовки майбутніх помічників ветеранів. Для цього було виділено приміщення за адресою вул.Жуковського, 33 та передано в оперативне управління Територіальному центру соціального обслуговування. В приміщенні необхідно зробити поточний ремонт, також передано підвал для створення сховища, який також потребує ремонту. Обговорюючи це питання міський голова Олег Демченко зауважив, необхідно обов’язково запланувати облаштування поблизу приміщення зони відпочинку та очікування для відвідувачів ветеранського центру, а також створити умови для доступності закладу мало мобільним групам населення. 
У ході засідання розглянули питання проведення ремонтних робіт на об’єктах бомбосховищ закладів освіти. Так, у гімназії № 10 та Кінецьпільській гімназії роботи з облаштування укриттів тривають. Під час комісійного огляду закладів порушено питання про збільшення   спроможності укриття в гімназії № 5, за рахунок чого ЗДО № 4 зможе відновити свою освітню діяльність після укладання угоди про спільне використання укриття. Порушено питання про встановлення додаткових дверей в укритті ліцею «Престиж», що дасть можливість збільшити спроможність укриття. Вирішується питання щодо можливості використання укриття в ДЮСШ. Робота в цьому напрямку триває, проводяться усі необхідні процедури, а також вишукуються усі можливі способи розміщення та навчання дітей у безпечних умовах.
Присутні також заслухали інформацію від головних лікарів, щодо роботи медичних установ громади та надання лікарських послуг населенню, військовим, переселенцям в умовах воєнного стану. В громаді працюють усі амбулаторії, лікарі здійснюють прийом хворих, проводиться вакцинація. Медики продовжують в штатному режимі обслуговувати хворих, проводяться операції, здійснюються медогляди та надаються відповідні консультації. Окрім цього, всі медичні заклади в громаді активно проводять підготовку до осінньо-зимового періоду, здійснюються необхідні ремонтні роботи, виконуються процедури по закупівлі пелетів для створення стратегічного запасу.
Під час наради Олег Демченко озвучив усім керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету постановчі завдання та відповідні рішення.