29 грудня 2023 року, міський голова Олег Демченко разом із заступником міського голови Володимиром Рябченком, відвідали мешканців територіального центру та відділення інтегрованих послуг

29 грудня 2023 року, міський голова Олег Демченко разом із заступником міського голови Володимиром Рябченком, відвідали мешканців територіального центру та відділення інтегрованих послуг

Наближається Новий рік 2024 - свято, на яке з нетерпінням чекають багато дорослих і дітей. У новорічну ніч прийнято загадувати бажання, і ми впевнені, що всі українці в цю дату побажають одного і того ж - Перемоги України і благополуччя наших воїнів. Проте, навіть у вирі війни, має залишитися місце для відчуття свята й маленьких приводів радості. Саме тому, Первомайська територіальна громада, турбується про своїх жителів та стоїть на захисті їх віри в диво. Так, 29 грудня 2023 року, міський голова Олег Демченко разом із заступником міського голови Володимиром Рябченком, відвідали мешканців територіального центру та відділення інтегрованих послуг, що розташовані по провулку Михайла Волкова та вулиці Варварівській. 
Завітавши до територіального центру, Олег Михайлович привіз для сім’ї внутрішньо-переміщених осіб із Херсонщини, що наразі знайшли прихисток у Первомайській громаді, засоби гігієни, і необхідне кухонне начиння, а також солодощі для діточок. Міський голова привітав із Новорічними святами малечу, зичивши їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, миру, Перемоги, а також побажав гарно навчатися та бути слухняними у 2024 році. У свою чергу, усі присутні були щиро вражені подарункам та висловлювали вдячність за підтримку. Варто розуміти, що у ці нелегкі для країни часи, навколо нас є дуже багато людей, які потребують добра. А роблячи його людям, ми допомагаємо й самим собі.
Побувавши у відділенні інтегрованих послуг, очільник Первомайської територіальної громади привітав усіх мешканців закладу із прийдешніми святами. Олег Михайлович завітав до них не з порожніми руками, а із солодкими смаколиками до чаю, необхідним посудом та засобами гігієни. Окрім вітань, міський голова оглянув й проведені ремонтні роботи із облаштування внутрішнього оздоблення приміщень, кімнату що використовуватиметься як, соціальна перукарня, та оснащену твердопаливним котлом котельню, яка дає змогу забезпечити будинок альтернативним видом опалення.
Варто зазначити, що на території відділення інтегрованих послуг функціонує соціальний гардероб, де у разі потреби можна отримати безкоштовний одяг та взуття. Також у відділеннях територіального центру та інтегрованих послуг - діють пункти незламності. Щоб у разі необхідності,  жителі громади змогли обігрітись і зарядити свої гаджети.
Війна і усі виклики часу не повинні забирати у нас те солодке, сповнене казки, очікування свят. У ці святкові дні, кожна людина має відчути сімейний затишок, злагоду, взаєморозуміння і любов, а особливо ті , хто втратив майже все. Це те, чого усім нам так не вистачає, особливо у часи, які переживає наша держава.