26 серпня 2021 року відбулась чергова 18 сесія міської ради VIII скликання

26 серпня 2021 року відбулась чергова 18 сесія міської ради VIII скликання

26 серпня 2021 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулась чергова 18 сесія міської ради VIII скликання.

На початку сесії міський голова урочисто привітав депутата міської ради Оксану Пастушок, згідно Указу Президента України №406/2021. Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Незалежності України. За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення обороноздатності, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 30-ї річниці незалежності України: отримала нагороду «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ». Також на виконання доручення голови Миколаївської ОДА Віталія Кім, Олег Михайлович привітав працівників ТОВ «Господар» з днем будівельника та вручив почесні грамоти за багаторічну працю та високий професіоналізм.

Далі депутати перейшли безпосередньо до розгляду рішень. За результати роботи депутатів було прийнято 39 рішень:

- Про внесення змін до бюджету Первомайської міської територіальної громади на 2021 рік.

- Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» апарату виконавчого комітету міської ради.

- Про надання згоди на підписання Узгодженого рішення про співробітництво у сфері надання адміністративних послуг.

- Про прийняття майна спільної власності з балансу комунального закладу «Центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів»

- Про безоплатну передачу майна з балансу комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Первомайської міської ради на баланс комунального некомерційного підприємства «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Первомайської міської ради на праві оперативного управління.

- Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин Первомайської міської територіальної громади.

- Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2020 року № 32 «Про затвердження переліку підприємств, закладів, установ та організацій, що надають соціальні важливі послуги населенню міста Первомайська».

- Про внесення змін до рішення міської ради від 29.07.2021 року № 40 «Про можливість передачі в оренду об’єктів у сфері водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності Первомайської міської територіальної громади».

- Про зарахування на баланс виконавчого комітету Первомайської міської ради незавершених капітальних інвестицій.

- Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Первомайська» Дмитру Єребакану.

- Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Первомайська» Тетяні Ушкарьовій.

- ряд земельних питань, щодо комунальної власності тощо.