26-27 грудня 2023 року міський голова Олег Демченко разом із заступником Володимиром Рябченком привітали наших захисників на передовій

26-27 грудня 2023 року міський голова Олег Демченко разом із заступником Володимиром Рябченком привітали наших захисників на передовій

Напередодні новорічно-різдвяних свят, 26-27 грудня 2023 року міський голова Олег Демченко разом із заступником Володимиром Рябченком привітали наших захисників на передовій. Це вже стало доброю традицією, яка продовжується із року в рік. Адже навіть у суворих умовах війни наші захисники і захисниці чекають вісточку від рідних, близьких, друзів. І попри ворожі обстріли та безсонні ночі чекають Нового року. Свята, що дає надію на краще, мирне і спокійне майбутнє.
В черговий раз очільник Первомайської громади разом із заступником доставили гуманітарну допомогу нашим військовим підрозділам, що захищають та обороняють рубежі України на Харківському напрямку. Безпосередньо на передових бойових позиціях військовим було передано найнеобхідніші речі першого вжитку, продукти тривалого зберігання, консерви, фрукти, солодощі та багато чого іншого, що потрібно у військовому побуті. Звичайно подбали і про технічне забезпечення наших військових. Захисники отримали від Первомайської міської територіальної громади необхідне технічне оснащення для ефективного виконання бойових завдань, а також бензопили та генератори, для покращення умов перебування на фронті.
Під час свого візиту Олег Демченко поспілкувався із захисниками та командирами військових підрозділів, дізнався про їх потреби, підтримав бойовий дух. Очільник Первомайської громади подякував воїнам за подвиг, який вони щоденно здійснюють, в ім’я життя українців. Він звернувся до військових з теплими словами побажання міцного здоров’я, сили духу, мужності та витримки. Адже саме вони сьогодні стоять на варті мирного майбутнього кожного з нас, вони наш захист і надія на Перемогу. 
Такі зустрічі, допомога та увага дають наснаги нашим військовим до боротьби та розуміння того, що за них моляться, підтримують і чекають в рідному краї. Усі ми працюємо задля досягнення спільної мети - Перемоги над ворогом. А тому Первомайська громада і надалі продовжуватиме підтримувати та забезпечувати усім необхідним своїх земляків, що захищають нас від нападників. 
В свою чергу, військові відзначили вклад Первомайської міської територіальної громади, зокрема і міського голови Олега Демченка, у наближення перемоги України у війні з росією. Вони нагородили Олега Михайловича медаллю та подякували мешканцям та владі громади за підтримку, посильну допомогу, молитви, а також непохитну віру в стійкість і непереможність українських військових.