25 березня 2021 року відбулось пленарне засідання 10 чергової сесії міської ради VIII скликання

25 березня 2021 року відбулось пленарне засідання 10 чергової сесії міської ради VIII скликання

25 березня 2021 року під головуванням міського голови Олега Демченка відбулось пленарне засідання 10 чергової сесії міської ради VIII скликання.

На початку пленарного засідання Олег Михайлович представив громаді нового очільника Первомайської окружної прокуратури – Щербака Констянтина Володимировича. Також перед депутатським корпусом виступив народний депутат України Максим Дирдін, який наголосив на важливості та необхідності вакцинування населення від COVID-19, зауваживши, що сьогодні дані послуги у місті Первомайську надають 5 пунктів вакцинування. Щодо ремонту доріг в районі Максим Євгенович повідомив, що найближчим часом будуть запущені тендерні процедури, наразі ведеться активна робота в даному напрямку.

Наступною виступила завідувач інфекційного відділення Первомайської ЦРЛ та депутат Миколаївської облради – Олена Валеріївна Масалітіна. Лікарка доповіла про роботу інфекційного відділення, в умовах погіршення ситуаціїї із захворюваністю населення на COVІD-19. Зокрема йшлося про збільшення ліжкомісць на 50 койок в хірургічному відділені через різке зростання кількості важкохворих киснезалежних пацієнтів, які потребують лікування на аппаратах ШВЛ. Основні проблеми, з якими стикаються лікарі – це нестача кисню та потреба в генераторах на випадок надзвичайних ситуацій.

З нагоди Дня Служби безпеки України, яке відзначаеться 25 березня, на сесію міської ради завітав керівник громадської організації в Миколаївській області «Ветерани військової контррозвідки України», полковник запаса Микола Чумаков. Микола Іванович вручив міському голові Олегу Демченко грамоту «За активну громадську діяльність, сприяння зміцненню безпеки і оборони України».

Надалі депутати міської ради продовжили роботу, розглянули питання порядку денного та прийняли 31 рішення, зокрема наступні:

  • Про затвердження Комплексної програми соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2021-2025 роки в новій редакції.
  • Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей Первомайської міської територіальної громади «Дитинство» на 2021-2023 роки.
  • Про затвердження Цільової соціальної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа в Первомайській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки.
  • Про затвердження міського плану дій з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей у Первомайській міській територіальній громаді на 2021-2023 роки.
  • Про затвердження списку присяжних Первомайського міськрайонного суду.
  • Про затвердження цільової Програми захисту населення і територій Первомайської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 - 2025 роки.
  • Про звернення депутатів Первомайської міської ради Первомайського району Миколаївської області VIII скликання до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам для оплати житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги.
  • Про включення нежитлового приміщення по вул. Шолом Алейхема, 6 до Переліку першого типу.
  • Про затвердження Програми розвитку туризму Первомайської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
  • Про передачу майна комунальному підприємству Первомайської міської ради «Первомайський міський парк культури та відпочинку "Дружба народів"».

Окрім того депутати прийняли ряд рішень стосовно земельних відносин, комунальної власності тощо.