23 жовтня 2023 року відбулось засідання постійної депутатської комісії «З питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва» за головуванням Галини Остапенко

23 жовтня 2023 року відбулось засідання постійної депутатської комісії «З питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва» за головуванням Галини Остапенко

З 18 по 23 жовтня 2023 року напередодні пленарного засідання чергової сесії Первомайської міської ради, яке відбудеться 26 жовтня 2023 року, активно працюють постійні профільні комісії, де депутати міської ради вивчають проекти рішень порядку денного.
Так, 23 жовтня 2023 року відбулось засідання постійної депутатської комісії «З питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва» за головуванням Галини Остапенко. В ході засідання взяв участь міський голова Олег Демченко. Він спільно з членами комісії вивчав питання порядку денного сесії. По деяким проектам рішень очільник Первомайської громади давав депутатам уточнення та пояснював інформацію, що була розглянута на попередніх засіданнях профільних комісій міської ради. В рамках підготовки до чергового пленарного засідання сесії VIII скликання, членами профільної комісії було розглянуто п’ять десятків питань, що стосуються соціальної сфери життєдіяльності громади, земельні питання та питання комунальної власності. 
Окрім цього, по кожному із запропонованих проектів рішень депутати заслуховували присутніх на засіданні спеціалістів та працівників профільних управлінь. Тим самим, народні обранці отримували вичерпні відповіді на свої запитання та мали змогу уточнювати будь-яку інформацію пов’язану з порядком денним. 
Наприклад, під час розгляду питання «Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту «Громада, де зручно всім» на 2022 - 2025 роки, заслухали уточнення з боку начальниці управління соціального захисту. За її словами, до програми будуть внесені зміни, що стосуються виплатити компенсації родинам полеглих воїнів, які встановили пам’ятники за власний рахунок. 
Під час розгляду питання про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» начальниця управління економічного розвитку Тетяна Зарицька пояснила присутнім, якщо питання отримає підтримку більшості депутатів, то Первомайській громаді буде надано посильну допомогу та підтримку з боку Асоціації.
Також, розглядаючи проект рішення «Про безоплатну передачу з балансу управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради нерухомого майна на баланс комунального підприємства «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», міський голова розповів, мова йдеться про будинок культури, що знаходиться в мікрорайоні «Цукрового заводу». За допомогою приміщення БК планують збільшити потужності реабілітаційного центру та розширити спектр надавання послуг населенню.
Члени комісії обговорили кожне із запропонованих питань і внесли свої зауваження та пропозиції. Усі вони будуть повторно розглянуті на Погоджувальній раді, де голови постійних комісій міської ради, очільники депутатських фракцій спільно переглянуть питання включені до порядку денного чергової сесії міської ради, і внесені зміни до них. Після чого, депутатський корпус на черговому засіданні сесії винесе відповідні рішення по запропонованих проектах.