23 жовтня 2023 року відбулась відео-селекторна нарада за участі міського голови Олега Демченка

23 жовтня 2023 року відбулась відео-селекторна нарада  за участі міського голови Олега Демченка

23 жовтня 2023 року відбулась нарада начальника Первомайської районної військової адміністрації Сергія Саковського з міськими, селищними, сільськими головами, керівниками структурних підрозділів РВА, керівниками установ, підприємств та організацій Первомайського району в режимі відео-конференції.
Участь у відео-селекторній зустрічі взяли міський голова Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій Павло Мамотенко, керівники та працівники профільних управлінь Первомайської міської ради, а також представники усіх територіальних громад, що знаходяться в Первомайському районі.
Під час наради обговорювали три питання. Одне з яких стосувалось реалізації заходів по Програмі пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу на території Первомайського району. На сьогодні з приходом осені, ця тема досить актуальна. Зафіксовано багато випадків, коли дикі тварини все більше заходять до сіл та селищ з метою пошуку їжі та тепла. Для проведення пероральної вакцинації в Первомайському районі передбачили 59 000 доз приманок із вакциною, яку розкладатимуть у районі на площі 2364 квадратних кілометрів, зокрема в польових і лісових угіддях, обабіч доріг і поза межами населених пунктів та водойм. 
Начальниця Первомайської районної лікарні ветеринарної медицини Миколаївської обласної державної лікарні ветеринарної медицини Ольга Латвіна повідомила, приманка має вигляд брикетів розміром 3x5 зі специфічним запахом. Всередині приманки знаходиться капсула із вакциною проти сказу. Під час поїдання тварина прокушує капсулу й таким чином отримує щеплення. Така антирабічна вакцина безпечна для людей та тварин. Жителів району просять не брати приманки руками, не руйнувати та не переносити в інші місця.
Учасники відео-зустрічі, також обговорили стан проведеної органами місцевого самоврядування району роботи із інженерного захисту об’єктів критичної інфраструктури та інших життєво важливих об’єктів. Голови громад прозвітували, що саме було зроблено аби уберегти інфраструктурні об’єкти від можливих загроз. Зокрема, очільник Первомайської громади Олег Демченко зазначив, що заздалегідь був розроблений план заходів, який був в повній мірі реалізований.
Не оминули увагою питання роботи «пунктів незламності» на території Первомайського району. За повідомленням РВА, на Первомайщині їх діє 108 і наразі вони проходять верифікацію на «Мапі пунктів незламності» в застосунку «Дія».
Як зазначили керівники громад, робота по забезпеченням матеріально-технічною базою, Інтернетом та зв’язком «пунктів незламності» була проведена. Окрім цього, здійснено перевірку дизель-генераторів, що будуть працювати при виникненні можливих критичних ситуацій в енергосистемі країни. 
Загалом, учасники відео-зустрічі погодились, що на фоні важкої воєнної ситуації у країні, потрібно бути заздалегідь підготовленими. Адже ворог не спить і кожного дня дає розуміти, що може нашкодити нам та країні в цілому.