23 січня 2025 року відбулось два онлайн-семінари із головам громад-партнерок Проєкту у Волинській, Житомирській, Закарпатській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях

23 січня 2025 року відбулось два онлайн-семінари із головам громад-партнерок Проєкту у Волинській, Житомирській, Закарпатській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях

За організації експертів Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»), який впроваджується компанією DAI Global LLC (DAI), 23 січня 2025 року відбулось два онлайн-семінари із головам громад-партнерок Проєкту у Волинській, Житомирській, Закарпатській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській та Чернігівській областях.

Від Первомайської територіальної громади участь у онлайн заході, за дорученням міського голови Олега Демченка взяли: начальниця управління економіки Тетяна Зарицька, начальниця відділу економіки та інвестиційної діяльності Олена Ласкава, спільно із спеціалістами управління, а також начальниця управління соціального захисту населення Ольга Поліщук.

Таким чином під час першого онлайн-семінару, темою якого було: «Міжмуніципальне співробітництво як інструмент ефективного управління. Переваги та можливості. Практичне застосування», учасники мали нагоду заслухати інформацію щодо понять, правових основ та передумов започаткування, ключових етапів міжмуніципального співробітництва. Окрім цього, також обговорювали й те, як забезпечувати безперервність і якість надання муніципальних послуг в громадах у кризових умовах; роль міжмуніципального партнерства у напрацюванні та впровадженні нового культурного сервісу у громадах. Практичний досвід громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»; та багато іншого.

Другий семінар зосереджувався на питанні «Моніторинг та оцінка виконання стратегій розвитку громад та планів заходів з їх реалізації. Частина І». Експерти Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») поділилися досвідом щодо: моніторингу та оцінки, як складових процесу стратегічного планування територіальних громад; застосування методології Results-Based Management (управління орієнтоване на результат) при моніторингу та оцінці реалізації Стратегії; організація роботи в громаді щодо впровадження, моніторингу та оцінки реалізації Стратегії та Плану заходів з її реалізації; тощо.

Зазначимо, що сьогоднішні онлайн-семінари стали важливою платформою для обміну знаннями та практичними навичками, що допоможуть покращити управлінські практики та сприяти ефективному розвитку громад.