22 березня 2022 року міський голова Олег Демченко здійснив об’їзд медичних установ міста, аби особисто пересвідчитись в готовності лікарень до виникнення надзвичайних ситуацій в громаді

22 березня 2022 року міський голова Олег Демченко здійснив об’їзд медичних установ міста, аби особисто пересвідчитись в готовності лікарень до виникнення надзвичайних ситуацій в громаді

22 березня 2022 року міський голова Олег Демченко здійснив об’їзд медичних установ міста, аби особисто пересвідчитись в готовності лікарень до виникнення надзвичайних ситуацій в громаді. А також поспілкуватися зі спеціалістами щодо наданих УЗД-апаратів.

Зазначимо, що за особистої ініціативи міського голови було проведено роботу з волонтерськими організаціями з Польщі та Німеччини щодо надання необхідної медтехніки Первомайським лікарням. Нещодавно до міста вдалося транспортувати надані закордонними волонтерами апарати та встановити їх для подальшого використання. УЗД-апарати передані міській та районній лікарні.

Первомайські спеціалісти зазначають, що такого рівня апаратів в нашому місті ніколи не було і тепер завдяки їх роботі медичні послуги військовим та населенню будуть більш якісніші. Адже вони виявляють найдрібніші структури внутрішніх органів, мають експертні технології для оптимізації зображень та виявленню мілких уламків, в тому числі осколків від снарядів.

Також міський голова під час візиту до районної лікарні перевірив на якому етапі проходить спорудження навісу для прийому швидких та хворих. Та дізнався що потрібно для завершення цих робіт.

Крім того в районній лікарні вдалося встановити додатковий дизельгенератор на 100кВт. Тим самим лікарня забезпечує себе альтернативними джерелами підтримки життєдіяльності медустанови.

Користуючись можливістю, Олег Демченко проїжджаючи містом перевірив стан прибирання вулиць, а також проконтролював участь громади в приведенні довкілля в порядок в рамках двомісячника благоустрою.