21 жовтня 2023 року, пройшов турнір Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І серед дітей, юнаків та дівчат у розділі «куміте»

21 жовтня 2023 року,  пройшов турнір Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І серед дітей, юнаків та дівчат у розділі «куміте»

У суботу, 21 жовтня 2023 року, у міській початковій школі №11 пройшов турнір Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І серед дітей, юнаків та дівчат у розділі «куміте».

На змагання завітали, міський голова Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступник міського голови Володимир Рябченко, спільно із начальником відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Євгеном Романовим, головою Миколаївської обласної федерації карате кіокушинкаікан(ІКО1) Володимиром Денисом, а також  Віце - президентом національної федерації кіокушин карате України, Президентом федерації кіокушин карате міста Києва, засновником кіокушин карате в місті Первомайську, Бран Чифом України, Сенсеєм Олегом Овечкіним.

 За традицією, урочисте відкриття змагань проходило під звучання Державного Гімну України. Після чого, усі присутні хвилиною мовчання вшанували українських захисників, які віддали своє життя за незалежність та цілісність держави у війні з російськими окупантами.

Із вітальним словом до громади звернувся очільник Первомайської територіальної громади Олег Демченко, де він привітав усіх присутніх та зазначив, що завдяки нашим захисникам та захисницям, які боронять незалежність нашої країни, ми маємо унікальну можливість проводити різноманітні заходи, зокрема спортивні. Та побажав усім учасникам турніру міцного здоров’я, невичерпної енергії, ентузіазму та незламності духу.

У свою чергу, Президент Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І, Олександр Крістін висловив слова вдячності громаді та міській раді, за можливість проведення такого турніру. А також, вручив подарунки представникам міської влади, тренерам та суддям змагань, які допомогли в їх організації.

Після урочистостей відбулись бої в вікових категоріях серед дітей, юнаків та дівчат у розділі «куміте». За результатами змагань переможцям та призерам змагань вручили грамоти, медалі та нагородну атрибутику Первомайської федерації з кіокушин карате ІКО-І.

Важко переоцінити користь занять спортом для здоров’я людини. Тож підтримка та сприяння у розвитку усіх видів спорту в пріоритеті міської влади. Спорт об’єднує, додає здоров’я, сил і наснаги на нові звершення.