1 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко оглянув хід проведення ремонтних робіт по вулиці Олени Пчілки на шляху до мікрорайону «Скала».

1 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко оглянув хід проведення ремонтних робіт по вулиці Олени Пчілки на шляху до мікрорайону «Скала».

1 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко оглянув хід проведення ремонтних робіт по вулиці Олени Пчілки на шляху до мікрорайону «Скала». Робітниками підрядної фірми попередньо було проведено формування тротуарів, пішохідної доріжки та встановлення спеціальних знижених бордюрів в місцях виїздів з дворів житлових будинків.

Під час огляду Олег Михайлович поспілкувався з шляховиками, дізнався про об’єм запланованих робіт, їх виконання, а також побачив як здійснюється вирівнювання доріжок, їх підсипка перед майбутнім асфальтуванням.

Зазначимо, що окрім мешканців, з початком нового навчального року цією ділянкою пересувається багато школярів. Багато років ця ділянка дороги несла небезпеку та була досить аварійною, як для пішоходів, особливо малечі, так і для власників автотранспорту. Адже тут взагалі була відсутня пішохідна зона. Тому створення безпечних умов для курсування дітей до навчальних закладів – це одне з головних завдання на сьогодні.

Окрім цього, міський голова поспілкувався з місцевими мешканцями. Майже кожен дякував очільнику громади за пророблену роботу, оновлення дорожнього покриття, а також увагу, що приділяється для вирішення проблемних для мешканців мікрорайону «Скала» питань.    

Загалом заплановано не лише реконструкція пішохідної доріжки, а й встановлення сучасної зупинки громадського транспорту замість простої лавки, що виконує зараз цю функцію. Таким чином, місцеві мешканці матимуть зручну місцину для очікування маршрутних автобусів, що захистить їх від палючого сонця чи опадів.

Також продовжуються ремонтні роботи по вулиці Рожева. Тут здійснено формування нових пішохідних доріжок за допомогою розчистки узбіч від сміття, чагарників та багаторічного бруду, а також укладання бордюрів. Міський голова оглянув те, як робітники проводять підготовку, утрамбування та підсипку для подальшого  асфальтування. У розмові з представниками підрядної фірми Олег Демченко дізнався про терміни виконання робіт, кількість та якість матеріалів, що використовуються під час створення нової пішохідної доріжки.

Зазначимо, що з початку будівництва мікрорайону «Котеджі» у цій місцині не було пішохідної зони. Відтепер місцеві мешканці матимуть змогу з комфортом прогулюватись новоствореною пішохідною доріжкою, а малеча безпечно добиратися до навчальних закладів, не боячись автомобільного транспорту.

Загалом, за сприятливих погодних умов здійснення ремонту дорожнього покриття та проведення робіт з благоустрою території громади продовжуються. Адже покращення життя городян через покращення міського середовища – один із пріоритетів організації розвитку громадського простору. Це, в свою чергу, показує, що Первомайськ – громада, де зручно всім.