19 вересня 2023 року перший заступник  міського голови Дмитро Малішевський провів апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ та організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь і служб міської ради та відділів апа

19 вересня 2023 року перший заступник  міського голови Дмитро Малішевський провів апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ та організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь і служб міської ради та відділів апа

19 вересня 2023 року перший заступник  міського голови Дмитро Малішевський провів апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ та організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь і служб міської ради та відділів апарату виконавчого комітету міської ради. На початку присутні долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання в пам'ять про загиблих внаслідок війни росії проти України. По тому  перейшли до розгляду питань порядку денного.

Зокрема начальник фінансового управління міської ради Сергій Шугуров доповів про надходження до бюджету Первомайської міської територіальної громади та витрати, які  здійснювалися за звітній період. Він також повідомив, що станом на 19 вересня поточного року кредиторська заборгованість відсутня. За планом УДКСУ у Первомайському районі проведено перерахування реверсної дотації до державного бюджету.  Щомісячно проводиться субвенція з бюджету громади на допомогу військовим частинам та іншим бойовим підрозділам.

Далі заслухали начальника управління соціального населення міської ради Ольгу Колесніченко, яка доповіла про стан підготовки Пунктів незламності в Первомайській міській територіальній громаді. Відповідно до нових вимог всі Пункти незламності рекомендують підготувати та перевести в режим роботи з першого жовтня. Було зазначено, що  на сьогодні повноцінну роботу можуть розпочати -  21 Пункт незламності

Під час наради також заслухали начальника відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Євгена Романова, який доповів про роботу  за друге півріччя цього року. Зазначалося, що у Первомайську діє Міська комплексна программа “Спортивна громада” на 2021-2025 роки  та цільова комплексна Програма розвитку футболу в Первомайській територіальній громаді на 2021-2025 роки.    В  їх рамках проведено низку спортивно-масових заходів. Зокрема, в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту пройшли ряд спортивних заходів під гаслом «До перемоги разом з ЗСУ» Відбулися відкриті тренування з  веслування на байдарках і каное на базі фізкультурно-оздоровчого клубу «Первомайський міський спеціалізований клуб греблі на байдарках і каное та інших водних видів спорту ім.А.Л.Дмитрієва».

  У міській громаді триває робота з упорядкування та утримання в належному санітарному стані майданчиків зі штучним покриттям на мікрорайоні Коротченко та Фрегат (проведено покіс трави, прибирання сміття). Найближчим часом планується провести роботи з поточного ремонту захисних сіток та замінінових на футбольних воротах.

Під час наради також головні лікарі закладів охорони здоров’я поінформували про стан надання медичної допомоги на первинному рівні та про роботу КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» в умовах воєнного стану. За попередній тиждень в КП «ПМЦПМСД» отримали медичну допомогу понад 4 тисячі пацієнтів, зроблено 127 вакцинацій. У відділенні реабілітації за останній тиждень отримали курс відновного лікування 55 пацієнтів. За минулий тиждень (11.09-17.09.2023 р.) у Первомайській міській громаді  не виявлено жодного випадку COVID-19.В КНП «Первомайська центральна районна лікарня» стаціонарно лікується понад 106 пацієнтів, із них 1 з діагнозом COVID-19.Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» не має проблем із забезпеченням хворих киснем медичним. Персонал лікарні на достатньому рівні забезпечено засобами індивідуального захисту. За минулий тиждень на базі консультативної поліклініки КНП «ПЦМБЛ» здійснено 1632 прийоми амбулаторних хворих. В умовах стаціонару проліковано 210 пацієнта, проведено 75 оперативних втручань. В акушерському відділенні прийнято 15 пологів, в результаті яких народжено 15 дітей. Станом на сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває 232 пацієнтів.

Наостанок Дмитро Малішевський озвучив усім керівниками управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету постановчі завдання та відповідні рішення.