19 лютого 2025 року відбулася онлайн-зустріч, присвячена впровадженню масштабного інфраструктурного проєкту «Нове будівництво насосної станції III-го підйому з резервуарами запасу води по вул. Кам’яномостівській у м. Первомайськ, Миколаївської області»

19 лютого 2025 року відбулася онлайн-зустріч, присвячена впровадженню масштабного інфраструктурного проєкту «Нове будівництво насосної станції III-го підйому з резервуарами запасу води по вул. Кам’яномостівській у м. Первомайськ, Миколаївської області»

19 лютого 2025 року в Офісі відновлення та розвитку виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулася онлайн-зустріч, присвячена впровадженню масштабного інфраструктурного проєкту «Нове будівництво насосної станції III-го підйому з резервуарами запасу води по вул. Кам’яномостівській у м. Первомайськ, Миколаївської області».

Проєкт реалізується в рамках Програми «FELICITY II – Східне партнерство та Центральна Азія» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

У нараді взяли участь очільник Первомайської громади Олег Демченко, його заступник Володимир Рябченко, спеціалісти управління житлово-комунального господарства, економіки та комунального підприємства «ПУВКГ». До зустрічі онлайн долучилися перший заступник міського голови Дмитро Малішевський (наразі він перебуває у відрядженні), представники Програми FELICITY II в Україні, закордонні архітектори та проєктанти.

Під час зустрічі міжнародні партнери презентували план реалізації проєкту, обговорили ключові етапи його впровадження. Зокрема, було розглянуто:

-  проведення експертизи технічної документації;

-  визначення технічних та економічних параметрів будівництва;

-  залучення міжнародних експертів для супроводу проєкту;

-  обмін досвідом щодо взаємодії з міжнародними фінансовими установами, зокрема Світовим банком;

-  опрацювання можливостей залучення міжнародних інвестицій для реалізації соціально важливих ініціатив у Первомайській громаді.

Учасники мали можливість поставити запитання та отримати вичерпні відповіді від міжнародних і місцевих експертів. За підсумками зустрічі було узгоджено наступні кроки співпраці, що передбачають подальшу роботу над технічною документацією та організацію наступних робочих нарад.

Зазначимо, що будівництво насосної станції III-го підйому з резервуарами запасу води – стратегічно важливий проєкт для громади, адже приблизно третина мешканців отримує водопостачання саме через цей об’єкт. Його реалізація дозволить: забезпечити безперебійне водопостачання населення; знизити ризики аварійних ситуацій; зміцнити комунальну інфраструктуру громади.

Первомайська громада спільно з міжнародними партнерами продовжує працювати над важливими інфраструктурними ініціативами, які сприятимуть покращенню якості життя мешканців та сталому розвитку громади.