18 вересня 2023 року, у місті обласного значення – Миколаєві, проходитиме захід приурочений до «Дня усиновлення».

18 вересня 2023 року, у місті обласного значення – Миколаєві, проходитиме захід приурочений до «Дня усиновлення».

17  вересня 2023 року, Україна вшановує усіх тих, хто вселяють в дитячі душі та серця віру, надію та любов, роблячи дитинство світлим та радісним. А також тих, хто причетний до усиновлення та захисту прав дитини. Зазначимо, що День усиновителів , щорічно відзначали 30 вересня, але згідно указу Президента України щодо реформи церковного календаря , це свято перенесли на два тижні раніше.

Відтак, 18 вересня 2023 року, у місті обласного значення – Миколаєві, проходитиме захід приурочений до «Дня усиновлення». Де, в ході свята відзначатимуть почесними грамотами, відзнаками та цінними подарунками прийомних батьків та батьків вихователів. А для діточок, організаторами створені різноманітні захоплюючі заходи.

В ході запланованих дій, міський голова Олег Демченко, спільно із заступником міського голови Володимиром Рябченко та начальником управління у справах дітей міської ради Наталією Перковою,  відправили дітей та батьків - вихователів  на захід приватним автобусом до Миколаєва, який  був наданий «Агрофірмою Корнацьких», а також пригостили діток солодкими подарунками.