18 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів особистий ( виїзний) прийом громадян за місцем їх проживання в селі Кінецьпіль Первомайської міської громади

18 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів особистий ( виїзний) прийом громадян за місцем їх проживання в селі Кінецьпіль Первомайської міської громади

18 січня 2023 року міський голова Олег Демченко провів особистий ( виїзний) прийом громадян за місцем їх проживання в селі Кінецьпіль Первомайської міської громади. Не зважаючи на обмеження воєнного стану, Олег Михайлович на підставі рішення виконавчого комітету від 13.01.2023 року № 23, за багато чисельними зверненнями мешканців громади, відновив прийоми громадян відповідно до затвердженого Порядку організації та проведення особистих(виїзних) прийомів громадян.

В сільських населених пунктах, приєднаних до міської громади накопичено багато проблем від життєвих до соціально-економічних.

Очільник міської громади вивчає, які є можливості для місцевого економічного розвитку на сьогодні та заздалегідь спланувати подальше ефективне використання внутрішніх ресурсів.

Особисті прийоми громадян забезпечують прозорість та результативність владних рішень щодо забезпечення облаштування міської громади комфортної і безпечної для проживання на територіях усіх приєднаних до громади сільських населених пунктів. Звичайно, за десятки років села не розбудовувалися, комунальні дороги відновлювалися в громадах із достатнім бюджетним ресурсом, в селах не створено жодного санкціонованого сміттєзвалища, були проблеми із водопостачанням та інші.

Село Кінецьпіль завжди мало збитковий бюджет, комунальні дороги робилися за кошти, які перепадали від обласного чи районного бюджетів і то на дорогах регіонального значення, що проходили через населений пункт. Тут завжди була проблема із водопостачанням багатоповерхових будинків, із каналізаційними спорудами, навесні частково вивозилися несанкціоновані смітники, які накопичувалися роками. Звичайно комунальні підприємства міста Первомайська, з якими укладалося біля 200 договорів, вивозило сміття та трохи розчищало село.

На особистий прийом громадян прийшло майже два десятка громадян, саме із особистими та з проблемами життєдіяльності села. Активна група місцевих жителів звернулася до голови громади з питання грейдерування доріг, відновлення довоєнного графіку пасажирських перевезень( рейс № 393), обрізки дерев, несанкціонованого скидання сміття мешканцями села на території кладовища, відновлення освітлення вулиць та будівництва дитячого майданчика і зупинки,

відновлення роботи школи та містка через річку Кодима та інші. Звичайно, Олег Демченко всі питання взяв під особистий контроль та вже дав ряд доручень Кінецьпільському старості, структурним підрозділам виконкому міської ради.

З приходом весни будуть грейдеруватися дороги- список складено. До речі, роботи по грейдеруванню були розпочаті в 2022 році, проте купка мешканців деяких вулиць просто не дала змоги підряднику виконати роботи з грейдерування. Через втручання у роботу та перешкоджання діяльності влади, та ще й під час воєнного стану, мешканці залишилися без нормальних проїздів та доріг.

Мешканці висловили прохання про відновлення очного навчання в школі дітей, міський голова посприяє у вирішенні питання при умові перевезення дітей в споруди цивільного захисту на території бувшого цукрового заводу. Ці споруди об лаштовані усім необхідним та відповідають усім вимогам тимчасового перебування людей.

У спілкуванні із заявниками Олег Михайлович зазначив, що очищення території від сміття –це не тільки обов’язок комунальників- це культура та відповідальність самих мешканців. Не може влада на кожному кроці виставляти контролерів, це повинні робити самі мешканці. Міський голова доручив муніципальній варті міської громади провести відповідну роботу із порушниками та сподівається, що у правоохоронців дійдуть руки до відновлення правопорядку та притягнення порушників благоустрою громади до відповідальності. Також потрібно чітко закріпити дільничних на території громади- це б дисциплінувало людей та і профілактична робота не завадила б.

Також на прийомі громадян було піднято питання встановлення нових знаків з назвою перейменованих вулиць. Проте міський голова дотримується думки про більш сучасні дизайни знаків вулиць та встановлення нових зупинок вже осучаснених на території міста.

Декілька пенсіонерів звернулося до голови із питання вимкненя світла на території села, в результаті якого вони не можуть отримати послуги на укрпошті. Проте вкотре повідомляємо, що це питання не в компетенції міської влади. Російський агресор продовжує нищити нашу енергетичну інфраструктуру, тому вся енергетична система країни змушена вживати заходів аварійого відключення електроенергії.

Кінецьпільців цікавили питання призначення субсидій, питання побутових сварок між сусідами та інші. Всі питання будуть вирішені відповідно законодавства та надані відповіді заявникам. Влада та громадяни повинні вирішувати питання разом, тоді безперечно буде успіх розвиненої та комфортної громади для усіх мешканців.

18 .01.2023 року заступник міського голови Володимир Рябченко провів нараду із представниками медичних закладів міської громади.

Учасники наради обговорили нагальні питання галузі медицини:

- про доступність ліків для мешканців громади,

-затвердили перелік платних послуг відповідно до законодавства.

Також обговорили питання медичних кадрів та можливість залучення лікарів та медичний персонал із числа переселенців і забезпечення їх житлом на території Первомайської міської громади.