15 січня 2024 року міський голова Олег Демченко привітав один із підрозділів сил Первомайської територіальної оборони із річницею створення військової частини,

15 січня 2024 року міський голова Олег Демченко  привітав один із підрозділів сил Первомайської територіальної оборони із річницею створення військової частини,

15 січня 2024 року міський голова Олег Демченко спільно із заступником міського голови Володимиром Рябченко привітали один із підрозділів сил Первомайської територіальної оборони із річницею створення військової частини, яка наразі захищає та обороняє рубежі України на Херсонському напрямку.
Під час свого візиту очільник громади зазначив, що військова частина має славну бойову історію. Кожен боєць несе гідну самовіддану службу, проявляє професіоналізм, мужність та відвагу, захищаючи державу від ворога. А також, за відмінне виконання обовʼязків, зразкову службу під час виконання службово-бойових завдань, мужність та героїзм, вагомий внесок у захист державного суверенітету, зміцнення оборони України та з нагоди річниці створення військової частини, нагородив Почесними грамотами виконавчого комітету Первомайської міської ради та цінними подарунками військовослужбовців сил Первомайської територіальної оборони.
Окрім цього, на бойові позиції військовим було передано необхідні речі першого вжитку: продукти тривалого зберігання, консерви, окопні свічки, медикаменти, засоби гігієни, фрукти, тощо. Також, для ефективного виконання бойових завдань захисники отримали, від Первомайської міської територіальної громади, потрібне технічне оснащення. В свою чергу, бійці подарували міському голові Первомайська Олегу Демченко сувенірну гільзу від снаряду, як знак поваги та вдячності усім мешканцям громади за підтримку, допомогу і молитви.
Спілкуючись із керівним складом та тероборонівцями, Олег Михайлович дізнався про їх проблеми та потреби, а також обговорив можливі шляхи допомоги в подальшому. Саме такі зустрічі допомагають підтримати бойовий дух тих, хто боронить наше мирне життя, хто відстоює свободу та незалежність нашої країни. Адже вони, на початку повномасштабного вторгнення росії, одні із перших визвалися стати на захист нашої неньки України та спокою українців. Первомайська громада пишається нашими славними земляками, бо завдяки їм ми живемо у безпеці. Хоч тривоги періодично й лунають, ми проте маємо дах над головою, маємо все необхідне для проживання, можемо працювати та додавати максимум зусиль для допомоги нашим Героям.
В свою чергу, виконавчий комітет Первомайської міської ради та військові висловлюють щиру подяку Олександру Бажану директору ПрАТ «Первомайський МКК», гуртівні «Скорпіон» та усім іншим підприємствам і підприємцям, які щоразу та за потреби, підтримують наших Героїв, а також з гідністю тримають економічний фронт громади і всієї країни в цілому. Тим самим усі ми, разом, наближаємо перемогу України у війні з росією.