11 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко разом із першим заступником міського голови Дмитром Малішевським, начальником управління житлово-комунального господарства Олескандром Лисим відвідали ОСВ-2

11 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко разом із першим заступником міського голови Дмитром Малішевським, начальником управління житлово-комунального господарства Олескандром Лисим відвідали ОСВ-2

11 вересня 2023 року міський голова Олег Демченко разом із першим заступником міського голови Дмитром Малішевським, начальником управління житлово-комунального господарства Олескандром Лисим відвідали ОСВ-2 та поспілкувалися із підрядником ТОВ «БВК ПМК-226» В’ячеславом Григоренко.

Нагадаємо, що  ОСВ-2 - об’єкт критичної інфраструктури, який був введений в експлуатацію в 1969 році для обслуговування мікрорайонів Коротченко та Достоєвського, Котеджів, вулиць Рожева, 40 років Перемоги, Гвардійська, Одеська та інших.  З тих пір тут все трималося на старих можливостях та потужностях. Роками станція залишалась без уваги та належного догляду. Але ситуація змінилася і за сприяння міської влади сьогодні тут проводяться ремонтні роботи не лише технічного оснащення , а й приміщення в цілому.

Наразі проведені роботи по облаштуванню технічних приміщень новою плиткою, басейни для води та технічні прилади відремонтовані, триває процес встановлення металопластикових вікон, заміні дверей, ремонту підлоги, освітлення, на території підприємства проводиться благоустрій. Проведена реконструкція покрівлі будівлі загальною площею 2100 м2, а також були здійснені роботи по ремонту двох резервуарів місткістю по 1000 м3.

   Під час свого візиту міський голова Олег Демченко оглянув об’єм проробленої роботи. На власні очі побачив як здійснюється монтування конструкції нової башти Рожновського. Адже та, що знаходиться на території перебуває у вкрай аварійному стані і не може використовуватись за призначенням. За словами робітників, нова башта буде кращою та більш стійкою, адже для її монтування використовується метал товщиною значно більшою, ніж та, що передбачена в старій конструкції. Таким чином, працівникам ОСВ-2 це дасть можливість використовувати у своїй діяльності більш потужнішу і сучаснішу башту для створення необхідних запасів води та регулювати нерівномірності водоспоживання населенням.

Зазначимо, що одним із пріоритетів міської влади залишається - організація розвитку громадського простору через поліпшення умов життєдіяльності мешканців громади. А це в черговий раз показує, що Первомайськ – це громада, де зручно всім.