11 листопада 2022 року до Первомайської громади надійшов гуманітарний вантаж з Хмельницької області від Євангельських християн-баптистів

11 листопада 2022 року до Первомайської громади надійшов гуманітарний вантаж з Хмельницької області від Євангельських християн-баптистів

В Первомайській громаді знайшли прихисток більше 6 тисячі переселенців з території України, де ведуться активні бойові дії. Аби забезпечити людей найнеобхіднішим, Первомайська громада з початку війни налагодила співпрацю з благодійними, волонтерськими та релігійними організаціями. З їхньою допомогою продовжують облаштовувати місця для внутрішньо переміщених осіб, створювати їм комфортні для проживання в громаді умови. Так, 11 листопада 2022 року до Первомайської громади надійшов гуманітарний вантаж з Хмельницької області від Євангельських християн-баптистів. На потреби внутрішньо переміщених осіб передали ліжка, пральну машину, холодильник, матраци, постільну білизну, речі необхідні в побуті та одяг.

Міський голова Олег Демченко разом із заступником міського голови Володимиром Рябченком відвідав місце вигрузки вантажу. Окрім цього, він поспілкувався з адміністрацією комунального закладу, де проживають переселенці та їх родини, оглянув стан приміщень, де зберігається допомога, дізнався про потреби та перебіг проведення ремонтних робіт.

Під час своїх попередніх візитів Олег Демченко, спілкуючись з людьми, що тікаючи від війни та її наслідків, оселилися в Первомайській громаді, дізнався про найменшого нового мешканця. Молодій матусі очільник громади передав необхідні для немовляти речі, а також виказав підтримку, адже жінка знаходиться «при надії» .

Також міський голова виказав подяку усім хто підтримує Первомайську громаду, надає і продовжує надавати допомогу. Адже від нашої згуртованості, взаєморозумінні та єдності в підтримці одне одного залежить перемога, перемога України, перемога українського народу.