11 квітня 2022 року міський голова Олег Демченко зустрівся із представниками благодійної організації «Червоного Хреста»

11 квітня 2022 року міський голова Олег Демченко зустрівся із представниками благодійної організації «Червоного Хреста»

11 квітня 2022 року міський голова Олег Демченко зустрівся із представниками благодійної організації «Червоного Хреста».

Так, представники «Червоного Хреста» звернулись до міської влади з пропозицією допомогти населенню громади, переселенцям та військовим, скоординувавши свої дії разом.

За словами представників благодійної організації, «Червоний Хрест» на Миколаївщині працює і намагається своєю роботою охопити якомога більше людей, яким потрібна допомога не лише у речах і продуктах. Представники Червоного Хреста також допомагають з евакуацією, надають невідкладну медичну допомогу, формують аптечки, які передають на передову військовим. З організацією тісно співпрацює Українська школа «Вірджінія Біч», що допомагає зі збором військової амуніції, пошуком дефіцитних ліків, а також усього необхідного за потребами від населення, українських захисників, вимушених переселенців.

«Червоний Хрест» у Первомайську допомагатиме вразливим верствам населення, інвалідам, біженцям. Проводитиметься робота у забезпечені речами першої необхідності, дитячим харчуванням, памперсами, а також дефіцитним медпрепаратом для лікування щитовидної залози L-тироксином. Щодо забезпечення ліками, то система видачі препаратів налаштована так: людина отримує саме ту кількість, яка необхідна для лікування. Таким чином медпрепаратом буде забезпечено якомога більше людей, потребуючих саме цих ліків.

 Організацію у Первомайську розмістять на території місцевого медичного коледжу в їдальні. Наразі там достатньо місця для здійснення діяльності та зберігання речей і гуманітарної допомоги «Червоного Хреста».

Крім того, волонтери «Червоного Хреста» і місцевої влади обмінялися контактами, аби координувати свої дії. Це дасть можливість вести реєстри, фіксувати витрати та надходження гуманітарної допомоги, а також забезпечити населення усім необхідним відповідно до потреб. Тим самим, мешканці громади отримуватимуть саме те, що їм необхідно.