02 листопада 2022 року міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко відвідали сім’ї внутрішньо переміщених осіб

02 листопада 2022 року міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко відвідали сім’ї внутрішньо переміщених осіб

02 листопада 2022 року міський голова Олег Демченко, заступник міського голови Володимир Рябченко відвідали сім’ї внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок українсько-російської війни і проживають в закладах соціальної сфери  Первомайської міської територіальної громади.

Під час свого візиту очільник громади спілкувався з дорослими та дітьми, дізнавався про їх потреби, цікавився матеріальним забезпеченням і умовами проживання. Він оглянув проведення ремонтних робіт та створення додаткових місць для проживання переселенців і їх родин. Також перевірив на якій стадії знаходиться ремонт в харчоблоці відділення територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг. Було вирішено надати допомогу та забезпечити соціальний заклад необхідною побутовою технікою та обладнанням.

Окрім цього міський голова відвідав відділення інтегрованих послуг, де також перебувають родини ВПО. Перевірив монтаж та налаштування системи опалення, забезпечення приміщення альтернативними видами електропостачання, водопостачання та тепла. Спільно з директором територіального центру Сергієм Грушанським було вирішено скласти перелік потреб для закупівлі техніки, щоб налаштувати безперебійну подачу  води та світла  в заклади соціальної сфери. Також буде здійснена допомога в заміні вікон та дверей. Адже за словами міського голови, це 60% втрати тепла з приміщень, де проживають не лише дорослі, а й маленькі діти.

Крім цього, Олег Демченко передав сім’ям переселенців підтримку у вигляді солодощів, дитячих іграшок та необхідних в побуті речей. Відзначимо, що малеча з захопленням та цікавістю розповідала міському голові, які іграшки їм сподобалися та як вони гратимуться один з одним. Олег Демченко також познайомився з родиною переселенців, які родом з півдня Миколаївської області, були змушені виїхати до Польщі, а потім повернулися до Первомайська. У розмові вони розповіли, що краще ніж вдома – більше не може бути ні де.

Загалом, влада громади та усі відповідні служби намагаються створити для переселенців та їх родин такі умови, щоб вони, не дивлячись на усі жахіття, які вже пережили, почували себе у безпеці і комфорті. Крім того, завдання кожного з нас, дати їм впевненість в майбутньому, без страху, болю і втрат.