01 лютого 2023 року міський голова Олег Демченко провів особистий прийом  громадян в Підгороднянському старостинському окрузі.

01 лютого 2023 року міський голова Олег Демченко провів особистий прийом  громадян в Підгороднянському старостинському окрузі.

01 лютого 2023 року міський голова Олег Демченко провів особистий прийом  громадян в Підгороднянському старостинському окрузі. На прийом до голови прийшло пів сотні мешканців населеного пункту. Питань було безліч від ремонту доріг, тротуарів, офлайн навчання, гуманітарної допомоги, до особистих питань. Особисті прийоми  громадян були відновлені за ініціативи міського голови, з метою безпосереднього спілкування з жителями громади та визначення пріоритетних напрямків розвитку громади комфортної для проживання.

Проте масові зібрання в умовах воєнного стану мають певні обмеження. Олег Михайлович переконаний, що розв'язання соціальних питань людей це важливо в умовах воєнного стану. Тому особистий прийом був розпочатий зборами громади та роз’ясненням голови щодо правил проведення прийому громадян.
Група мешканців селища Підгородна  порушували  питання пасажирських перевезень, у вихідні дні маршрутні перевезення увечері не здійснюються. На прохання людей щодо рейсів після 17.00 год. Олег Михайлович доручив управлінню пасажирських перевезень розв'язувати питання із перевізниками. До речі на території старостинського округу введено додаткові рейси та перевізник є одним із найкращих надавачів послуг з перевезення.


Нагальним питанням для батьків  залишається навчання дітей. Наші діти вже декілька років поспіль навчаються онлайн. Проте в умовах воєнного стану навчання офлайн має бути за умови щодо наявності споруд цивільного захисту, які відповідають вимогам законодавства, та згоди батьків. Наразі в Підгороднянській школі не облаштоване укриття для дітей відповідно вимог чинного законодавства, тому існує загроза для життя учнів. Олег Михайлович поспілкувався із директором школи та батьками школярів і роз’яснив, що кошти на захисні споруди на рівні держави не виділялися, проте міська влада зробила все можливе, щоб облаштувати захисні споруди в школах, де були наявні такі споруди.  Там де немає таких споруд діти навчаються онлайн. В Підгороднянській школі споруда відсутня.  Капітальне будівництво захисної споруди наразі немає можливості виконати.

Підгороднянці порушували питання гуманітарної допомоги, а саме її доставки  за місцем проживання. Проте це питання вже давно вирішене, вся гуманітарна допомога доставляється по старостинських округах за місцем проживання людей. Первомайською міською громадою в першу чергу, забезпечуються внутрішньо переміщені особи. Відповідно до законодавства пенсіонери вікових груп, які не мають статусу малозабезпечених, інвалідів та інші відповідно до  закону, не забезпечуються гуманітарною допомогою. Проте за ініціативи міського голови, враховуючи економічну кризу, низькі пенсійні виплати, різні вікові категорії мешканців громади все ж отримали гуманітарну допомогу. Ця допомога не завжди однакова, бо все залежить від постачання гуманітарки, яка після надходження рівномірно розподіляється між  тими, хто її  потребує. Міська влада вишукує волонтерів, бере участь в різних проєктах, працює із меценатами, прозоро та відкрито надає цю допомогу, щоб усі соціально незахищені мешканці її отримали. Також відкрито додаткові пункти видачі допомоги по всій території громади та постійно висвітлюється інформація про ці пункти видачі.
 На прийом  до голови прийшло більше десятка жінок, чоловіки яких захищають державу, з питання забезпечення дровами для опалення. Міський голова пообіцяв знайти можливість для надання допомогитаким сім’ям та вдовам.
Також на прийом  звернулися мешканці селища з особистих питань та навіть  із міста Первомайська. Всі питання розглянуті та буде надана письмова відповідь в установлені законом терміни.

01 лютого 2023 року міський голова Олег Демченко провів нараду із керівниками установ, підприємств та організацій з мобілізаційних питань.

Присутні були ознайомлені із змінами в законодавстві. Міський голова звернувся до учасників наради, віднестися із відповідальністю до поставлених завдань.

01 лютого 2023 року міський голова спільно із першим заступником проінспектували ремонтні роботи, які проводяться    на насосній станції ОСВ-2  по відновленню резервуара питної води місткістю 1000 м3. Роботи проводяться відповідно до графіка та до 15 лютого 2023 року  планується провести  випробування. Питання  ремонтних робіт залишаються на особистому контролі  Олега Михайловича.