Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Структурні підрозділи

С П И С О К
ТЕЛЕФОНІВ КЕРІВНИКІВ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ПЕРВОМАЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Прізвище, ім’я,
по батькові

ПОСАДА

телефон
службовий

Демченко Олег Михайлович

Міський голова

7-51-22

Медведчук Михайло Анатолійович

Секретар міської ради

5-23-92

Малішевський Дмитро Петрович

Перший заступник міського голови

7-54-98

Рябченко Володимир Миколайович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради

5-46-92

Данильченко Тетяна Миколаївна

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради

5-46-68

 Бадера Олександр Володимирович  Староста Грушівського старостинського 
 округу Первомайської територіальної
 громади
 6-72-31
 Павленко Олена Вікторівна   Староста Підгороднянського
 старостинського округу Первомайської
 територіальної громади
 6-61-06
 Єльшин Дмитро Анатолійович  Староста Кінецьпільського
 старостинського округу Первомайської
 територіальної громади
 6-64-02
 6-64-72
 Бренгач Олександр Олександрович  Староста Кам'янобалківського
 старостинського округу Первомайської
 територіальної громади
 6-69-42
 6-69-00

Колесніченко Ольга Анатоліївна


 

 


 

Гонтарук Наталя Павлівна

Начальник управління соціального захисту населення міської ради

Заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації надання соціальних послуг

Заступник начальника управління соціального захисту населення міської ради з питань організації  роботи з сім’єю

5-44-63


 

7-55-92


 

5-26-46

 

Перкова Наталія Миколаївна


Кравченко Лариса Львівна

 


Волошаненко Лариса Борисівна

Начальник управління у справах дітей

Завідувач сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей

Завідувач сектору з питань опіки, піклування та усиновлення управління у справах дітей

7-55-96


7-52-15

 


7-52-15

Троян Тетяна Дмитрівна

 


Яшкін Володимир Васильович

 

 

 

Шевченко Вікторія Вікторівна

Начальник управління житлово-комунального господарства міської ради

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради з питань реформування, розвитку і експлуатації житлового фонду та інженерної інфраструктури

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради з питань благоустрою та охорони навколишнього природного середовища

7-55-93

 


7-53-18

 

 

 

7-54-90

 

 

 

Теремязєва Любов Володимирівна

 

 


Артем'єва Олена Вікторівна

Начальник управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань  міської ради

Начальник відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань  міської ради

Начальник відділу комунальної власності і земельних відносин управління містобудування, архітектури, комунальної власності та земельних питань  міської ради

7-53-97

 

 

7-53-97

 

 


5-49-69

 

Шугуров Сергій Миколайович 


Прудиус Світлана Іванівна

Начальник фінансового управління міської ради

Заступник начальника фінансового управління міської ради

5-42-83


5-44-95

Остапенко Галина Феліксівна


Сидоренко Любов Іллівна

Начальник управління освіти міської ради

Заступник начальника управління освіти міської ради

7-54-16 (прийм)
7-54-93


7-53-53

Олішевська Наталія Вікторівна


 

Марчук Альона Юріївна

 

Романов Євген Михайлович

 

Начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту  міської ради

Головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту  міської ради

Начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту  міської ради

7-53-43

 


7-52-43

 

7-53-78

Скулме Ірина Олександрівна


Ласкава Олена Юріївна

 


Чорна Інна Володимирівна

 


Клочкова Ганна Вікторівна

 

Бандура Ольга Ігорівна

 


Вердиш Людмила Володимирівна

Начальник управління економіки міської ради

Начальник відділу економіки та інвестицій управління економіки міської ради

Начальник відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради

Головний спеціаліст відділу підприємницької діяльності управління економіки міської ради

Завідувач сектору з питань енергоефективності, транспорту та зв’язку управління економіки міської ради

Головний спеціаліст сектору з питань енергоефективності, транспорту та зв’язку управління економіки міської ради

5-41-88


5-41-88



7-51-62

 


7-51-62

 

5-41-88

 



5-41-88

Арачковська Ольга Петрівна

Плечій Любов Петрівна


Бушинська Анна Миколаївна

Керівник апарату міської ради

Головний спеціаліст апарату міської ради

Головний спеціаліст апарату міської ради

5-23-26

5-23-26


5-23-26

Ягнюк Ольга Сергіївна

Храмова Катерина Іванівна


Мартилога Олена Миколаївна 

Начальник загального відділу

Головний спеціаліст загального відділу

Секретар керівника

5-43-64

5-43-64


7-51-22
7-55-06 (факс)

Луценко Ольга Василівна



Самандасюк Олена Євгенівна

Начальник фінансово-господарського відділу - головний бухгалтер

Головний спеціаліст фінансово-господарського відділу, бухгалтер

7-54-70



7-54-70

Комнатна Наталя Василівна

Фомінцева Галина Миколаївна

Івасіва Тетяна Станіславівна

Начальник архівного відділу

Головний спеціаліст архівного відділу

Головний спеціаліст архівного відділу

7-54-28

7-54-28

7-54-28

Малина Юлія Сергіївна


Бочкарьов Сергій Михайлович

 

Бабець Валентина Миколаївна

Начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій

Головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій

Головний  спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій

7-53-16


7-51-94


7-51-94

Махоніна Олена Олексіївна


Ляхович Ірина  Анатоліївна


Животовська Антоніна Станіславівна 

Завідувач сектору контролю та організаційної роботи

Головний спеціаліст сектору контролю та організаційної роботи

Головний спеціаліст по роботі із зверненнями громадян сектору контролю та організаційної роботи

7-51-90

7-51-90


7-53-83

Маковецька Світлана Миколаївна

Інспектор по захисту прав споживачів, головний спеціаліст  

7-53-83

Музика Алла Анатоліївна


Жигалюк Наталя Вікторівна



Мушинська Юлія Петрівна

Начальник  відділу ведення Державного реєстру виборців

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців

Головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців

7-53-19


7-54-44



7-54-44

 

Малиновська Юлія Олександрівна


Іваницький Дмитро Маркович

Начальник відділу прес-служби

Головний спеціаліст відділу прес-служби

Головний спеціаліст відділу прес-служби

5-40-86

5-40-86


5-40-86



Уколова  Юлія Юріївна
 

Начальник  юридичного відділу

Головний спеціаліст - юрисконсульт юридичного відділу

Головний спеціаліст - юрисконсульт юридичного відділу

5-41-80

5-41-80


5-41-80

 

Мінтян Ольга Олександрівна


Новожилова Ольга Григорівна


 

Шевчук Наталія Миколаївна

 

Олійник Андрій Костянтинович



 

Начальник відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи

Головний спеціаліст з кадрової роботи відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи

Головний спеціаліст з кадрової роботи відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи

Головний спеціаліст відділу кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи

Головний спеціаліст по мобілізаційній та оборонній роботі  відділу  кадрової та мобілізаційно-оборонної роботи

7-52-25


7-52-25



7-52-25



7-52-25

Ельсон Наталія Валеріївна


Балєв Сергій Дем’янович


Ольшевський Олександр Валентинович


Мезенцева Ірина Андріївна



Тарасюк Олена Сергіївна

Начальник Центру надання адміністративних послуг

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг

Адміністратор Центру надання адміністративних послуг

7-52-90


7-52-90


7-54-48


7-53-06



7-53-05

 Солов’янова Ірина Миколаївна  Начальник відділу з питань реєстрації
 місця проживання фізичних осіб та
 оформлення паспортів громадянина
 України
 7-53-06

Брагар Генадій Йосипович

 

 


Юрченко Людмила Анатоліївна

 

 

Начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, державний реєстратор

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, їх обтяжень, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, державний реєстратор

7-53-03

 

 


7-53-03

Галузінський Віктор Сергійович

 


Шейко Юрій Юрійович

 

Марченко Дмитро Сергійович

Начальник відділу інформаційних технологій та комп’ютерно-технічного забезпечення

Головний спеціаліст відділу інформаційних технологій та комп’ютерно-технічного забезпечення

Головний спеціаліст відділу інформаційних технологій та комп’ютерно-технічного забезпечення

 

Крижановська Лариса Борисівна

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

3-33-10

Гніденко Василь Афіногенович

Старший інспектор інспекції з благоустрою

5-58-21