До уваги населення, суб’єктів господарювання  (юридичних та фізичних осіб)!

Мешканцям міста
До уваги населення, суб’єктів господарювання   (юридичних та фізичних осіб)!

З   27.07.2023 року       на     офіційному     сайті    міста     Первомайськ  www.pervomaisk.mk.ua   розміщено  повторні відстеження результативності регуляторних актів – рішень виконавчого комітету:

1. від 28.07.2022 року №5 «Про Порядок спорудження пам’тників, встановлених пам’ятних знаків, меморіальних дощок на території Первомайської міської територіальної громади»;

2. від 28.07.2022 року №6 «Про затвердження Положення про порядок присвоєння (перейменування) юридичним особам, майно яких перебуває у власності територіальної громади, об’єктам топоніміки, розташованих на території Первомайської міської територіальної громади, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій та затвердження Положення про постійно діючу комісію з питань найменування та перейменування об’єктів топоніміки при виконавчому комітеті Первомайської міської ради».

З зазначеними відстеженнями також можна ознайомитись у міськвиконкомі за адресою: вул. Михайла Грушевського, 3 , міськвиконком, каб. 409, телефон: (0 51 61) 7 51 62.

Міськвиконком.