Увага! Фальсифікат

Мешканцям міста
Увага! Фальсифікат

       Первомайське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє споживачів та реалізаторів про надходження в обіг фальсифікату вище представленого масла вершкового.

       За офіційним зверненням  до Держпродспоживслужби виробника ТОВ ФІРМА «АПРЕЛЬ», юридична та фактична адреса: 61035, місто Харків, вул. Матросова, 1А стосовно виявлення фактів фальсифікації продукції, виробництва вказаного підприємства, а саме: масла солодковершкового екстра 82,5%. В реалізації є партія даного масла, яка підроблена невідомою фірмою, і на що необхідно звернути увагу:

  • На упаковці фальсифікованого масла  невірно зазначено назву Товариства, а саме: ТОВ «Фірма Апрель» замість ТОВ ФІРМА «АПРЕЛЬ» зареєстрованої у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань назви виробника;
  • Партія фальсифікованого масла має зазначену дату на фасуванні: дата вжити До 31.03.2023.

У разі виявлення вищезазначеного масла  в обігу, просимо негайно інформувати Первомайське районне управління  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. М. Демченко, 8в за телефоном (05161) 7 – 53 – 58, або на електронну адресу prv_vetmed@ukr.net для його подальшого вилучення з обігу та випробування стосовно наявності у ньому немолочних жирів.