22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Мешканцям міста
22 СІЧНЯ – ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дорогі земляки!

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України.

Саме тоді на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів мужніх борців, навіки залишатиметься непорушною. Віримо у  Перемогу України у війні з російським агресором та в найсильнішу армію світу- Збройні сили України.

2022  та  2023 роки стали новою історією Незламності об’єднаної української нації.

У цей історичний день нашої єдності прийміть щирі вітання з нагоди величного національного свята – Дня  Соборності України!

Сердечно бажаю вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, добра, миру, злагоди і глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю та України.

Нехай віра  у Перемогу окриляє нас до кращих змін у нашій державі, до трудових звершень в нашій громаді, до відбудови країни  та до кращого майбутнього української нації.

З Днем Соборності України! Зі святом нашого національного єднання!

 

Міський голова                                                         Олег ДЕМЧЕНКО