Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Звернення Первомайського міського голови Олега Демченка до громади щодо дотримання карантинних заходів

Мешканцям міста
Звернення Первомайського міського голови Олега Демченка до громади щодо дотримання карантинних заходів

Шановна громадо!

Сьогодні ми опинились в дуже непростій ситуації у зв'язку з поширенням коронавірусной інфекції.

З 00.00 годин 00 хвилин 27 березня 2021 на території Первомайської міської територіальної громади вступають в дію карантинні обмеження «червоного» рівня епідемічної небезпеки. У нас діятимуть більш жорсткі обмеження. Зокрема заборонено:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • проведення масових, спортивних та інших заходів;
  • приймання відвідувачів в спортзалах, фітнес-клубах;
  • діяльність непродовольчих ринків;
  • відвідування закладів освіти, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти;
  • перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Детальніше про додаткові обмеження за посиланням.

З приводу критичної ситуації, яка склалася, закликаю всіх жителів нашої громади дотримуватися карантинних обмежень зокрема, соціальної дистанції. Пам’ятайте, що у громадських місцях та транспорті слід вдягати маски, уникати скупчення людей, при можливості залишатися вдома та не ризикувати власним життям і здоров’ям.

Величезне прохання до старшого покоління: виконуйте всі заходи безпеки. Не виходьте на вулицю без крайньої потреби, уникайте громадського транспорту та натовпу. Пам’ятайте – люди похилого віку знаходяться в зоні ризику, адже будь-які захворювання протікають у вас в більш важкій формі.

Дуже важливо, щоб кожен з нас усвідомив всю серйозність ситуації. Зрозумів, що від нього залежить здоров'я і майбутнє його близьких.

Перемогти вірус і запобігти його розповсюдженню на території громади ми зможемо тільки спільними зусиллями, шануючи один одного, своїх близьких і оточуючих нас людей. Разом ми впораємося!

Бережіть себе і своїх близьких, будьте здорові.

Міський голова     Олег Демченко