Повідомлення про корупцію

Повідомити про корупційне правопорушення

Виконавчий комітет Первомайської міської ради  співпрацює із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон). Особи, які надають допомогу в запобіганні і виявленні корупції, перебувають під захистом держави.

Якщо у Вас є достовірна інформація, яка стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо порушення вимог Закону посадовими особами виконавчого комітету Первомайської міської ради або керівниками комунальних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління первомайської міської ради , ви можете повідомити через офіційний веб-сайт Первомайської міської ради .

Повідомлення, які надходять через офіційний веб-сайт Первомайської міської ради, направляються з підписом у сканованому вигляді крім повідомлень, поданих анонімно. Вимоги до анонімних повідомлень про корупцію та порядок їх розгляду визначаються частиною п’ятою статті 53 України «Про запобігання корупції».

Всі повідомлення розглядаються головним спеціалістом, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради  в порядку визначеному Законом України « Про запобігання корупції».

Працівником виконавчого комітету Первомайської міської ради у повідомлення про порушення вимог Закону може бути здійснено без зазначення авторства (анонімно).

Повідомлення також може бути подано:

письмово з позначкою «Про корупцію»:

– засобами поштового зв’язку з на адресу: 55213, виконавчий комітет Первомайської міської ради , вул. Михайла Грушевського,3

– у скриньку «Повідомлення про порушення» за адресою: 55213, виконавчий комітет Первомайської міської ради м. Первомайск  вул. Михайла Грушевського,3

електронною поштою на адресу antikor.pervomaisk@gmail.com

на особистому прийомі громадян, що проводиться  головним спеціалістом, уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради, за телефоном: +380944008118 (понеділок – четвер з 08.00 до 17.00, п’ятниця з 08.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45).

Інформація про уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції, до якої можна повідомити про вчинення працівниками виконавчого комітету Первомайської міської ради  корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»:

Найменування: Головний спеціаліст, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату виконавчого комітету міської ради:

Полякова Олена Сергіївна

Адреса знаходження: місто Первомайськ, Миколаївська область, вул. Михайла Грушевського, 3 , кабінет № 404

 

Номер телефону: +380944008118

 

Розпорядження міського голови від 30.12.2021 р. № 85-ра "Про затвердження Порядку організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень,інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» та захисту прав викривачів у виконавчому комітеті Первомайської міської ради"