Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Постійні комісії

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД
голів та членів постійних комісій міської ради
VIII скликання


З питань етики, регламенту, законності, запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів, міжнародного співробітництва, взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, інформаційної і регуляторної політики та розвитку територій громади:

1. ГЛУШКО Тимур Вікторович – голова п/к

2. БАРСЬКИЙ Василь Васильович

3. БЕРШАДСЬКИЙ Юрій Михайлович

4. БОЙКО Віталій Михайлович

5. БОНДАРЕНКО Альбіна Миколаївна

6. ДМИТРІЄВА Тетяна Анатоліївна

7. ЮРЧЕНКО Микола Володимирович


З питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва:

1. ДИРДІН Євген Михайлович – голова п/к

2. БІЛОУС Ярослава Валеріївна

3. КІНЖАЛОВ Олександр Володимирович

4. НОТЕВСЬКИЙ Євгеній Вячеславович

5. ОСТАПЕНКО Галина Феліксівна

6. СЛЮСАР Руслан Петрович

7. ШАПОВАЛЕНКО Михайло Вікторович


З питань житлово-комунального господарства, транспорту, надрокористування, екології, охорони навколишнього середовища, взаємодії з органами самоорганізації населення, енергозбереження та благоустрою:

1. МУЗИКА Сергій Іванович – голова п/к

2.БОЙЧУК Олена Володимирівна

3. КАПАЦИНА Василь Феодосійович

4. КОСОВСЬКИЙ Валерій Петрович

5. КРАВЧУК Володимир Петрович

6. МАЛИНОВСЬКИЙ Юрій Олександрович

7. САКОВСЬКИЙ Сергій Володимирович

8. ФРОЛОВА Ірина Іванівна


З питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, мови, прав національних меншин, гендерної рівності, материнства та дитинства:

1. МАМОТЕНКО Павло Сергійович – голова п/к

2. АЛІЄВ Алі Ісмеілович

3. ДРОМАШКО Людмила Григорівна

4. КУЧМА Світлана Борисівна

5. ЛЕНТОВСЬКА Оксана Володимирівна

6. ОЛІШЕВСЬКА Наталія Вікторівна

7. ЧЕКРИЖОВ Олег Володимирович


З питань містобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельних відносин та планування територій:

1. ВОВНЕНКО Євген Володимирович – голова п/к

2. БОЙКО Володимир Григорович

3. ГОРІЦИН Олег Олегович

4. ПАСТУШОК Оксана Євгенівна

5. СОТСЬКИЙ Ігор Вікторович

6. ТЕЛЯТНИК Григорій Сергійович

7. УШКАРЬОВА Тетяна Валентинівна

8. ЦИМБАЛЮК Руслан Тимофійович