Гранти та конкурси

ТОП-10 помилок при розробці грантової заявки

Актуальні конкурси та гранти

№ з/п

Назва проєкту/програми

Донор

Короткий зміст

Термін подання заявок

Посилання на умови конкурсу

1

Гранти з відновлення закладів охорони здоров’я в рамках  відкритої грантової програми №1 від Проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Відкрита грантова програма (ВГП) – це частина Проекту, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках контракту з компанією «Делойт».

Мета Проєкту полягає у підтримці місцевих систем охорони здоров’я для реагування на критичні потреби та відновлення базових медичних послуг, щоб знизити рівень захворюваності і смертності, спричинені війною та нерегулярним доступом до медичної допомоги. Очікується, що в результаті реалізованих заходів незахищені верстви населення, ВПО та громадянами на звільнених територіях матимуть повний доступ до медичних послуг, надання яких було перервано чи суттєво зменшено у зв’язку із війною.

Заявки приймаються до 30.09.2024 року

https://www.prostir.ua/?grants=hranty-z-vidnovlennya-zakladiv-ohorony-zdorovya-v-ramkah-vidkrytoji-hrantovoji-prohramy-1-vid-proektu-usaid-pidtrymka-reformy-ohorony-zdorovya

 

2

Проєкт USAID

«ГОВЕРЛА».

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета:

1. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримує реформу децентралізації, щоб:

- допомогти українцям покращити якість повсякденного життя;

- зробити місцеву владу прозорою, підзвітною та доступною для громад

2. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримує органи місцевого самоврядування у виконанні їхніх нових повноважень та обов’язків, передбачених реформою

децентралізації

3. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» допомагає Уряду України у розробці потужної законодавчої бази для місцевого самоврядування для закріплення незворотності реформи

4. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримує мешканців громад у посиленні їх впливу на місцеве самоврядування.

До 30.09. 2024 року

https://gurt.org.ua/news/grants/91511/

 

3

Грантова Програма №1 від Проекту USAID

«Підтримка реформи охорони здоров’я»

 

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета Проекту полягає у підтримці місцевих систем охорони здоров’я для реагування на критичні потреби та відновлення базових медичних послуг, щоб знизити рівень захворюваності і смертності, спричинені війною та нерегулярним доступом до медичної допомоги. Очікується, що в результаті реалізованих заходів зросте рівень використання цільових послуг незахищеними верствами населення, ВПО та громадянами на звільнених територіях.

Грантові концепції/заявки приймаються постійно з 24.03.2023 до 30.09.2024 року

https://gurt.org.ua/news/grants/91368/

 

 

4

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) – це 7-річний проєкт (2019-2026), який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку та реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл». 

Програма USAID АГРО

Метою Програми USAID АГРО є прискорення економічного розвитку сільських громад України, які потребують найбільшої підтримки, шляхом покращення управління в сільськогосподарському секторі, що сприятиме розвитку більш продуктивних, сучасних і прибуткових мікро, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП), які успішно інтегруватимуться в конкурентні українські та міжнародні ринки.

 

Актуально до 03.07.2024 року

https://www.prostir.ua/?grants=prohrama-usaid-ahro-oholoshuje-pro-mozhlyvist-spivfinansuvannya-do-270-mln-hrn&fbclid=IwAR30w8tQI6Y32snDmvjtLlXLd-cssf87OwrS4Uc8eH0oKvMXM5OB6Ujb_c0

 

5

Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” запрошує зацікавлені громадські організації до участі у конкурсі субгрантів в межах проєкту “Інтеграція сталого розвитку в Україні відповідно до Європейського зеленого курсу”, що реалізується за фінансової допомоги Європейського Союзу.

Європейський Союз

Проєктні пропозиції мають відноситися до однієї з наступних тематичних категорій:

а) Розвиток інфраструктури для цілей зеленої трансформації чи зеленої відбудови громади;

б) Циркулярна економіка, включаючи поводження з відходами;

в) Озеленення та адаптація до зміни клімату.

Активностями в межах проєктів можуть зокрема бути (не виключно) встановлення зарядних пристроїв на сонячних батареях у громадських місцях, заходи з озеленення громад, толоки, малі проєкти з утилізації відходів, компостування та ресайклінгу тощо. Заявники повинні продемонструвати креативний підхід до розроблення проєктних пропозицій, тому не існує виключного попереднього  переліку можливих проєктів та ініціатив.

Заявки приймаються до 25 березня 2024 року до 18.00.

https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-subhrantiv-dlya-staloho-rozvytku-hromad

 

6

ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує набір на онлайн-школу для регіональних і гіперлокальних медіа «Цифровий розвиток і сучасні комунікації для ефективних медіа»

За сприяння проєкту «Підтримка сталості українських медіа», що фінансується Швецією та реалізується міжнародною організацією Internews Europe.

Після успішного завершення навчання журналісти зможуть взяти участь у конкурсі стипендій на створення матеріалів.

Учасники та учасниці школи:

- дізнаються, як писати грантові заявки й робити фінансову стратегію свого медіа; - отримають навички користування різними цифровими інструментами для просування своїх матеріалів; - вивчать найновіші тренди в журналістиці й комунікаціях; - навчаться писати на чутливі теми.

Учасники проєкту зможуть взяти участь у конкурсі стипендій на виробництво матеріалів. Переможці отримають до 58 тис. грн і консультації від експертів.

до 17 квітня 2024 року

https://www.prostir.ua/?grants=nabir-na-onlajn-shkolu-dlya-rehionalnyh-i-hiperlokalnyh-media

 

7


Проєкт «Трансформація комунікацій» (ТСА)

 

Конкурс грантів ТСА для інноваційних комунікаційних проєктів

 

Проєкт «Трансформація комунікацій» (ТСА) оголошує конкурс грантових заявок на інноваційні комунікаційні проєкти в Україні, що базуються на наративах. TCA підтримає грантові заявки, спрямовані на протидію дезінформації, що зосереджуючись на одній або кількох наступних темах: 1) Об’єднання України; 2) Стійкість та реінтеграція: Стратегічні комунікації для звільнених та прифронтових територій; 3) Трансформація та відновлення.

28.06.2024 року

https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-hrantovyh-zayavok-na-innovatsijni-komunikatsijni-projekty-v-ukrajini-vid-projektu-transformatsiya-komunikatsij