Всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м`яч – Кубок Кока-Кола»

Футбол - улюблена гра мільйонів, яку справедливо називають ще і школою життя. Це справді школа дружби, кування характеру і шліфування майстерності. Хто потоваришував з футболом, може бути впевнений, він допоможе стати чесною, вихованою, порядною людиною, справжнім громадянином і патріотом своєї країни.

2-3 червня 2017 року на міському стадіоні управління освіти Первомайської міської ради проходили Всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м`яч – Кубок Кока-Кола» 2017 року серед школярів 2003 року народження. Дані змагання проводяться з метою підвищення масовості дитячо-юнацького футболу, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, а також залучення їх до регулярних занять спортом.

Участь у змаганнях взяли збірні команди Кіровоградської, Херсонської, Дніпропетровської та Миколаївської областей, які перемогли у попередніх етапах і зокрема на обласному рівні. Нашу область представляли юні футболісти  НВК «ЗОШ  І-ІІ ступенів №15-колегіум», тренером яких є учитель В.Косенков.

В урочистій церемонії відкриття змагань взяли участь секретар міської ради С.Бондарчук, головний спеціаліст управління освіти міської ради С.Троянська, член виконавчого комітету, директор ПП «Цитадель М» Р.Цимбалюк, які привітали учасників з початком дводенних змагань та побажали успіхів.

Згідно результатів змагань почесне І місце, в загальнокомандному заліку, посіла команда нашої Миколаївської області, яка прийме участь у Всеукраїнських фінальних змаганнях «Шкіряний м`яч – Кубок Кока-Кола» 2017 року, які пройдуть у третій декаді серпня.

Команди за участь у Всеукраїнських зональних змаганнях були нагороджені грамотами змагань «Шкіряний м`яч – Кубок Кока-Кола» та отримали шкіряні футбольні м`ячі, футболки. Також були визначені кращі гравці кожної команди, які отримали кубки змагань від члена виконавчого комітету Р. Цимбалюка. Загалом, варто відзначити гру кожної дитячої команди, які приїхали на турнір, адже зі шкільного віку юнаки серйозно захоплюються спортом.

В цілому змагання пройшли на належному рівні, організатори зробили все необхідне для забезпечення перебування учасників заходу. Всі учасники отримали задоволення від даного заходу, приємні враження та позитивні емоції.

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо подальших успішних виступів на футбольних полях. Стати великими футболістами і грати у відомих командах пліч-о-пліч із зірками українського та світового футболу.