В нашому місті впроваджується проєкт «Допомога жінкам міста Первомайська, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства»

Насильство стосовно жінок, зокрема домашнє насильство, – одна з найсерйозніших форм порушення прав людини. Насильство проти жінок є універсальним за віком, класом та походженням. Жертвою в таких ситуаціях ніколи не буває одна людини. Страждають не лише потерпілі, але й діти, що стають свідками насильства, і також зазнають травм – невидиме страждання: передусім емоційне і психологічне. Це завжди катастрофа для всієї родини. Тож постраждалі від домашнього насильства мають право на допомогу, а саме допомогу в соціальній адаптації та психологічній реабілітації.

В нашому місті впевнено впроваджується проєкт «Допомога жінкам міста Первомайська, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства». У рамках проєкту, 05 листопаду 2020 року, в адміністративній будівлі Первомайської міської ради пройшов черговий майстер-клас – вишивання. Сьогодні відбулося одне із двох практичних занять. Навчала присутніх техніки вишивання, авторка ідей багатьох вишивальних проєктів – первомайська майстриня, вишивальниця Жанна Семененко-Руських. Отримавши практичні вміння та навички жінки мали змогу насолодитися чарівною магією одного з видів мистецтва – вишивкою.

Постраждалі від домашнього насильства повинні мати доступ до психологічної допомоги, щоб відновитися і почати нове життя з чистого аркуша. Саме тому, запрошуємо жінок та дівчат, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства взяти участь у даному проєкті.

За довідками звертатися:

- ГО «Первомайський молодіжний жіночий інформаційно-координаційний центр «Ольвія»» тел. (066) 341 45 73; (097) 328 66 98 - керівник Олена Константинова;

- міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тел. (05161) 3-33-10; 096 064 33 58– директор Лариса Крижановська.